Shrnutí roku 2013

:-)

Omlouvám se všem pravidelným čtenářům tohoto blogu za delší pauzu. Děkuji, že sem stále chodí tolik lidí, přestože se tu již 8 měsíců neobjevil žádný článek. Cítím povinnost napsat aspoň pár slov závěrem roku 2013 jako takový bilanční článek za končícím rokem. Píši tak trochu bez ladu a skladu o všem důležitém, co se za posledních 8 měsíců událo – snad si z toho někdo něco odnese.

Experimenty s affiliate (více zde a zde)

Tyhle mé experimenty nakonec dopadly jako solidní neúspěch, ale aspoň jsem si vyzkoušel tunu různých optimalizačních technik a získal snad i nějaké poučení. Krátké shrnutí: propagoval jsem několik infoproduktů, s nimiž se na jaře minulého roku roztrhl pytel.

Email Academy – získané 2 konverze x 2500 Kč. Vyplacena pouze jedna, druhá zamítnuta. Podobná zkušenost u účtu klienta, jemuž monetizuji web – ze 4 konverzí schváleny 3. Celkem jsem investoval 1987,62 Kč, takže nakonec mírný zisk.

Mistrovství svádění – celkem jsem za propagaci utratil 1197,90 Kč, nezískaná žádná konverze.

Hubnutí hrou – celkem jsem za propagaci utratil 5017,10 Kč. Získal jsem 1009 konverzí prvního stupně a 1 konverzi prodejní (x 1500 Kč). Provize je již bohužel včetně DPH, takže čistá provize je Zobrazit více

Zdroj: http://www.inwebstor.cz/shrnuti-roku-2013/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=shrnuti-roku-2013