Přehled příjmů LEDEN 2014

:-)

Po dlouhých devíti měsících, kdy jsem na své pravidelné reporty kašlal, je tu další přehled mých pasivních příjmů.

Leden byl pro mě ve znamení práce. Na začátku ledna jsem si odbyl všechny školní povinnosti a zbytek měsíce jsem si vyhradil pouze na práci pro své klienty. Stále jsem totiž nerozsekl, čemu se chci po dokončení školy věnovat. Na jedné misce vah je podnikání – a tedy relativně volná pracovní doba, možnost pracovat odkudkoli na světě a určovat si vlastní agendu. Na druhé misce zaměstnání v oboru se vším, co k tomu patří (tedy s koulí na noze po dobu příštích několika let, open space kanceláří a prací pro velkou firmu, kde politika má řádově vyšší váhu než skutečný výkon)

Od dob svého prvního článku jsem své podnikání výrazně přebudoval – teď už to vlastně není podnikání, ale takový freelancing provozovaný jako s.r.o. a toto uspořádání mi vyhovuje mnohem lépe. Každopádně v lednu jsem si potvrdil, že když přestanu dělat blbosti a soustředím se jen na práci, dokázala by mě celkem slušně uživit. Poprvé ve svém životě jsem si tak sáhnul na magickou metu 100 tisíc za měsíc (utekla mi o necelé 4 tisíce)

Jediné, co na tom Zobrazit více

Zdroj: http://www.inwebstor.cz/prehled-prijmu-leden-2014/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=prehled-prijmu-leden-2014