Jak napsat newsletter, který splní vaše cíle

Anatomie newsletteru.

Nějaké newslettery dostáváme do svých schránek pravděpodobně všichni. Méně lidí už je však čte, někteří je dokonce označují a ihned přesouvají do spamu nebo do koše. Pokud nechcete, aby tak končily i vaše newslettery, které svým kontaktům posíláte, musíte vědět, jak by měly vypadat a co by měly obsahovat. Jde totiž o skvělý marketingový nástroj… tedy v případě, že dokážete vytvořit takový e-mail, který odběratele zaujme natolik, že na něj klikne, přečte si ho a ideálně ho ještě dostane na vaše webové stránky.

Newslettery jsou tu od toho, aby připomněli čtenářům, kteří vám poskytli svůj e-mail, existenci vaší firmy. Dobře cílené Zobrazit více

Zdroj: http://feedproxy.google.com/~r/vceliste/~3/bzqqMoau-vA/

      

Pojďte se setkat s Holkou z digitálu, která ví, jak budovat značku

Tereza Kučerová neboli @holkazdigitalu se už v 17 letech přestěhovala z rodného Brna do Prahy. Přilákala ji sem možnost organizovat koncerty. Netrvalo to dlouho a získala svou první práci v marketingu. A tomu zcela propadla. Dnes je to 11 let, co se jí tenhle obor stal vším – a stále v něm nachází něco nového, co ji obohacuje a baví. Teď se s vámi rozhodla podělit o své zkušenosti z praxe. Dorazte za ní na Kafe a marketing, který se koná 20. června. Pozor, tentokrát se sejdeme v pražské kavárně Standard Cafe!

Co vám Tereza může nabídnout

Je mladá, Zobrazit více

Zdroj: http://feedproxy.google.com/~r/vceliste/~3/rOAkkkcHiMk/

      

Naučte se nastavit a používat Facebook pixel. Vyplatí se to!

Vytvořit FB Pixel.

Facebook pixel je zajímavý nástroj, který nám propůjčuje neobyčejnou moc. S jeho pomocí můžeme zjistit, kteří uživatelé Facebooku navštívili naše stránky i jak se zde chovali. Pokud to tedy s placenou propagací na Facebooku myslíte opravdu vážně, měli byste pixelu věnovat zvýšenou pozornost. Proto se dnes podíváme na jeho správné nastavení a následné používání.

K čemu slouží Facebook pixel?

Pokud je Facebook pixel správně nastaven, může nám říci, kolik uživatelů navštívilo web, nebo dokonce začalo s nákupem či objednávkou služeb, případně skončilo až před samotnou bránou vaší pokladny.

To všechno jsou však jen analytické údaje. Pixel toho umí ještě mnohem víc. Zobrazit více

Zdroj: http://feedproxy.google.com/~r/vceliste/~3/Rykfykhtpj4/

      

Ženy na volné noze, je tu akce přímo pro vás!

Ženy v Byznysu.

#inzerovanyprispevek

V polovině června se koná akce, která zaručeně nadchne ženy podnikatelky – konference Ženy v byznysu. Pokud jste na volné noze nebo potřebujete posunout svůj byznys, dorazte. Odnesete si nové znalosti, know-how a z očí do očí si popovídáte se ženami, které také mají vlastní IČO a mají vám co předat. Na otázky odpovídají organizátorky Katka a Alena.

Na co je akce zaměřená a kdo si z ní odnese nejvíc?

Konference Ženy v Byznysu je pro každou podnikatelku a ženu na volné noze, i tu začínající, která má chuť se dozvědět praktické informace pro své podnikání, konkrétní know-how a Zobrazit více

Zdroj: http://feedproxy.google.com/~r/vceliste/~3/43P_L1tf51g/

      

Kafe a marketing s Kateřinou Fišerovou – Včeliště podcast 40

K prvnímu neformálnímu povídání o marketingu jsme pozvali Kateřinu Fišerovou, CEO SmartEmailing.cz. Ta všem účastníkům pověděla, jak ve firmě dělají marketing, předala jim své zkušenosti a prozradila něco ze zákulisí firmy i ze svého života. Večerem provázel Josef Řezníček, zakladatel marketingové agentury Včeliště. A i vy si dnes můžete uvařit kafe a pustit záznam z akce – jak ve formě videa, tak i audia. Příjemnou zábavu.

Videocast

Poslechněte si podcast zde


Stáhnout podcast si můžete zde.

Minulé díly podcastů si můžete prohlédnout <a target="_blank" Zobrazit více

Zdroj: http://feedproxy.google.com/~r/vceliste/~3/h0OLWLGckBU/

      

Které marketingové konference nesmíte v roce 2019 minout – II. část

Marketing je odvětvím, které si neustále žádá další a další vzdělávání, orientaci v novinkách a získávání zkušeností. Načerpejte novou energii na marketingových konferencích – sepsali jsme pro vás seznam těch nejzajímavějších, které se budou konat v druhé polovině roku 2019.

Nekonference 2019 – 5. června, Brno

Kam dorazit: Impact Hub v Cyrilské ulici v Brně

V kolik se akce koná: 8:00–17:00

Téma Nekonference: Letošním tématem jsou Faily nad zlato. Řečníci vám naopak od jiných konferencí prozradí, co se jim slušně řečeno moc nepovedlo – což je někdy i důležitější než slyšet, kde se zadařilo. Všichni e-shopaři a markeťáci mají účast povinnou.

Koho tu uvidíte: Na Zobrazit více

Zdroj: http://feedproxy.google.com/~r/vceliste/~3/xpnU1NhKNDU/

      

Ve Včelišti hledáme junior SEO specialistu

Ve Včelišti potřebujeme do týmu doplnit junior SEO specialistu. Pokud jste jako doma mezi termíny typu on-page faktory, linkbuilding a keywords, nebojíte se přesahu do obsahového marketingu, máte nápady, jak dostat kvalitní obsah před to správné publikum, a mezi vaše silné stránky patří spolehlivost, flexibilita a dodržování termínů, přidejte se našeho včelištího kolektivu. A pokud si nejste v něčem jistí, nevadí, naučíme vás to. Nabízíme vám práci v progresivní internetové firmě, ve které můžete pracovat odkudkoli na světě. Už se na vás těšíme!

Náplň práce:

Kafe a marketing – příjemné povídání o marketingu

Dost bylo nablýskaných marketingových přednášek plných sice zajímavých informací, které ale jen stěží zakomponujete do svého podnikání, zvlášť pokud jste menší firma. Přesně toto si řekl zakladatel Včeliště Josef Řezníček a rozhodl se uspořádat pravidelná neformální setkání, kterým dal název Kafe a marketing.

Jak nápad založení projektu Kafe a marketing vznikl?

Název Kafe a marketing je odvozený od charakteru akce. Když jdu s někým na kafe, vím, že to bude příjemné popovídání, kde se všichni můžeme otevřeně bavit a u témat zacházet i do hloubky. Přesně tak to máme i s kolegy ve Včelišti. A téma marketingu otevíráme u kávy často a Zobrazit více

Zdroj: http://feedproxy.google.com/~r/vceliste/~3/CP_YvW2DB50/