Hledáme grafického kreativce do týmu

Je čas znovu rozšířit náš tým. Hledáme grafika do našeho včelištího týmu, především na pomoc s webovou grafikou pro naše klienty i interní projekty. Práce vychází zhruba na 1/2 úvazku v rozsahu 80 hodin měsíčně s možností rozšíření spolupráce. Těšit se můžete například na flexibilní pracovní dobu a možnost práce odkudkoli na světě.

Koho hledáme

Hledáme šikovnou posilu do týmu, která má blízko k marketingu a internetu, umí perfektně s grafickými nástroji Adobe a bude mít čas zhruba na poloviční úvazek. Pomocnou ruku potřebujeme každý pracovní den, byť třeba jen hodinu. Nehledáme posilu, která bude mít čas například jen o víkendu nebo Zobrazit více

Zdroj: http://feedproxy.google.com/~r/vceliste/~3/rpmJAInDVTY/

      

5 chyb, kterých se při outsourcování obsahového marketingu dopouštíte

Obsahový marketing pomáhá zvyšovat obrat, buduje renomé a dobré jméno vaší značky. Láká nové zákazníky, s těmi zavedenými udržuje kontakt a podněcuje je k dalšímu nákupu a využití služeb. Content marketing je tajným esem mnoha společností, bezpočtu z nich pomohl rozjet byznys ve velkém.

Obsahové strategie ale nejsou tak jednoduché, jak by se mohlo zdát. Nestačí najít nahodilá témata a dle nich v záchvatu inspirace vytvořit kopu obsahu. Dobře cílený obsah si žádá marketingové myšlení i um psát. Chystáte se tvorbu obsahu outsourcovat? Nebo jej dokonce již externě zadáváte? Přečtěte si nejčastější nešvary, které se s outsourcováním obsahového marketingu pojí!

1. Zobrazit více

Zdroj: http://feedproxy.google.com/~r/vceliste/~3/BBA1hClNXVo/

      

11 nástrojů pro budování e-mailové databáze a landing pages

Díky propracovanému e-mail marketingu získáte nové zákazníky a hlavně je udržíte. Víte, jak sbírat e-mailové adresy a jak vytvářet landing pages? A co udělat pro to, aby návštěvníkům přicházely e-maily na základě jejich aktivit? Podívejte se na nejoblíbenější programy pro sběr e-mailů a jejich výhody.

1. Leadpages

Nástroj Leadpages používáme na Včelišti. Je skvělý v tom, že nabízí rychlou tvorbu pěkně vypadajících pop-up oken i landing pages s výzvami k akci. Přes vizuální editor si sami naklikáte a napíšete, jak by výsledek měl vypadat. Leadpages navíc mají nástroj, který sám dokáže odeslat bonusový obsah a získaný e-mailový kontakt pak snadno přiřadí Zobrazit více

Zdroj: http://feedproxy.google.com/~r/vceliste/~3/8v-ATKaipeo/

      

Vydali jsme rozsáhlý návod nejen pro start-upy: Naučte se efektivně tvořit obsah

Rozjíždíte zajímavý projekt a chcete ho dostat mezi lidi? Toužíte trumfnout konkurenci a získat výhody, které vám mnohonásobně zvýší obrat? Získejte nové zákazníky pomocí obsahového marketingu. Připravili jsme pro vás užitečný návod, díky kterému pro vás content marketing bude hračka!

Obsahový marketing je jednou z nejvyužívanějších forem marketingu. Důvod je jasný – skvěle totiž funguje. Přesvědčíme vás, že na marketingu obsahem není nic složitého. Na více než dvaceti stránkách vám představíme všechna jeho zákoutí a ukážeme vám v praktických krocích, jak díky němu vyhrát nad konkurencí.

Nepotřebujete obrovskou finanční investici

Víte, že do obsahového marketingu nemusíte investovat obrovské finanční částky? Naopak, funguje dlouhodobě. Zobrazit více

Zdroj: http://feedproxy.google.com/~r/vceliste/~3/jB_Mvr6LLFk/

      

3 rady pro skvělé transakční e-maily, díky kterým si vás zákazníci zamilují + příklady a ukázky

Transakční e-mail od DameJidlo.cz

O úspěchu a výsledcích e-mail marketingu rozhodují i zdánlivé maličkosti. Můžeme mezi ně zařadit i transakční e-maily, tedy automatické zprávy o záležitostech, jako jsou potvrzení objednávky, přijetí platby nebo třeba odeslání zboží.

Z pohledu zákazníka se většinou jedná o „e-mailovou nudu“, kterou ale potřebují a chtějí číst. To vám dává obrovskou příležitost mile překvapit a odlišit se od konkurence. Stačí, když tyto e-maily pojmete jinak. Originálně a s dávkou osobitosti. Poradíme vám, jak na to.

Co jsou transakční e-maily

Než přejdeme ke konkrétním tipům, ujasníme si základní teorii. Jak už označení napovídá, do této kategorie spadají zprávy týkající se provedené nebo očekávané akce Zobrazit více

Zdroj: http://feedproxy.google.com/~r/vceliste/~3/O1Ubwxao60A/

      

Kde bude Včeliště na podzim přednášet

Na podzim je čas začít se znovu vzdělávat. Chcete se dozvědět více o obsahovém marketingu? Zajímá vás, jak můžete pomocí obsahu zlepšit svůj byznys? Přijďte na akce, na kterých bude Včeliště přednášet.

Kde se na podzim objevíme?

26.9. – Marketing mix, Brno

Místo: Orea Hotel Voroněž, Křížkovského 458/47, Pisárky

Čas: 14:45–15:25

Co se dozvíte:

  • 1. přednáška: Jak na webu vybudovat obsah, který bude prodávat.
  • 2. přednáška: Jak vytvořit obsahové magnety, díky kterým získáte kontakty na zákazníky.

5.10. – Emailing 2020, Praha

Místo: Konferenční centrum City, Na Strži 1702/65, Praha 4

Co se dozvíte:

  • Jak zvýšit efektivitu e-mail marketingu pomocí obsahu

5.10. – Hubbr, Havlíčkův Brod

Místo: Hubbr Coworking, Zobrazit více

Zdroj: http://feedproxy.google.com/~r/vceliste/~3/Gb5v5aq8yxw/

      

Ušetřete čas i peníze – naučte se zadávat texty tak, abyste měli výsledky!

Představte si, že plánujete začít pravidelně tvořit zajímavý obsah o svém podnikání. Dávno už víte, že vám obsahový marketing vylepší profesní reputaci, ukáže vás jako experty v oboru a přinese vám spoustu nových zakázek. Když ale přijde na samotné zadání, tápete. Jak přesně by mělo vypadat? Co v něm nesmí chybět a co je naopak nadbytečné?

Obsahový marketing objevuje čím dál více českých firem i podnikatelů. Správně cílený a vytvořený obsah je obrovskou konkurenční výhodou, přináší zisk i renomé.

Ne každý má ale pro tvorbu obsahu buňky. Nemáte ve svých řadách nadaného marketingového textaře? Řešením je spolupráce s externím copywriterem.

Jenže – najít Zobrazit více

Zdroj: http://feedproxy.google.com/~r/vceliste/~3/qPNKUz4CwD4/

      

Jak správně optimalizovat videa na YouTube?

Naučte se optimalizovat YouTube videa!

Video dnes na internetu válcuje psaný text a prodává víc než cokoli jiného. Lidé ho totiž milují a jeho sledováním tráví čas mnohem raději než četbou. Pokud se tedy naučíte tvořit a hlavně nabízet skvělá videa, může to být pro vaše podnikání výrazná vzpruha.

Jaké postupy použít pro lepší vyhledatelnost videí obecně, jsme vám v minulosti ukázali v příspěvku Jak optimalizovat video (SEO pro videa). Dnes se blíže zaměříme videa publikovaná konkrétně na YouTube.

Proč optimalizovat videa na YouTube?

YouTube je po Googlu a Seznamu třetí nejpoužívanější vyhledávač v ČR. Každý den ho u nás i ve světě navštíví přes 30 milionů Zobrazit více

Zdroj: http://feedproxy.google.com/~r/vceliste/~3/EgeFtYNjILY/