Jak se dělá marketing ve Správné podprsence, prozradí Karolina Tomascová

Kafe a marketing s Karolinou Tomascovou

Kafe a marketing s Karolinou Tomascovou

Jak i během krize navýšit objednávky v e-shopu na 200 %, a to s minimálními náklady na marketing? Své zkušenosti včetně konkrétních čísel s námi bude na listopadovém online Kafe a marketingu sdílet Karolina Tomascová z úspěšné firmy Správná podprsenka.

V říjnu jsme si oblíbenou včeliští akci Kafe a marketing vychutnali poprvé online a dostali jsme od vás mnoho nadšených ohlasů. Prozatím v tomto formátu tedy i nadále pokračujeme. Proč je naším listopadovým hostem právě Karolina a Zobrazit více

Zdroj: http://feedproxy.google.com/~r/vceliste/~3/LwrsemOQcGQ/

      

Seznam prověřených nástrojů pro efektivnější správu obsahového marketingu

Nástroje pro obsahový marketing

Nástroje pro obsahový marketing

Co často rozhoduje o tom, zda se vám obsahový marketing bude vyplácet, či nikoliv? Efektivní a organizovaná práce. Naštěstí existují nástroje, kterými můžete zvýšit svůj výkon a oceníte je i při tvorbě a propagaci obsahu.

Na internetu takových programů najdete tisíce. Jaké se osvědčily nejvíce nám ve Včelišti?

Nástroje pro obsahový marketing:

Kafe a marketing s Martinem Matesem – Včeliště podcast 48

Kafe a marketing s Martinem Matesem.

Kafe a marketing s Martinem Matesem.

Na historicky první online Kafe a marketing přijal pozvání moderátora Pepy Řezníčka Martin Mates. Ten spoluzaložil e-shop Econea.cz a rozpovídal se o tom, jak v něm dělají marketing.

Náš host se nebál ukázat konkrétní čísla, a tak se dozvíte, jakou roli hrají v e-shopu sociální sítě a proč se nevyplatí reklamu na nich vypínat. Martin vám pak také odhalí, jak pracují s e-maily a jak vypadá jeden konkrétní strom automatizace.

Nakonec přišla řeč i na produktové podstránky a jejich popisky. Na úplný Zobrazit více

Zdroj: http://feedproxy.google.com/~r/vceliste/~3/GrUFrIdD05U/

      

Novinky ze světa SEO – září 2020

SEO novinky

SEO novinky

Zářijové SEO novinky tentokrát přinášejí hlavně různé studie a nové SEO nástroje. Dozvíte se například, jaké jsou nejhledanější výrazy letošního roku, zda má používání sdíleného hostingu vliv na pozice nebo jak často Google ignoruje vámi vyplněné meta popisky.

Novinky u Googlu

Má používání sdíleného hostingu vliv na pozice?

Agentura Reboot Online zpracovala studii, ve které se věnovala tomu, zda má používání sdílených hostingů vliv na pozice na Googlu. Pracovala přitom s hypotézou, že levné hostingy jsou často využívány nekvalitními weby (např. PBN), což může Zobrazit více

Zdroj: http://feedproxy.google.com/~r/vceliste/~3/OZeH66kTyLQ/

      

Případová studie: zapojení sociálních sítí do marketingového mixu

Případové studie Speciální Zahradnictví

Případové studie Speciální Zahradnictví

Pro Speciální Zahradnictví tvoříme ve Včelišti obsah už několik let a za tu dobu se z e-shopu stal lovebrand mezi zahradníky. Jakých výsledků jsme dosáhli, když jsme do marketingového mixu naplno zapojili sociální sítě? O všechny detaily se s vámi podělíme v naší případové studii.

Jak úspěšně propagovat obsah

Sociální sítě jsou ideálním místem, kde vytvořený obsah sdílet. V případě Speciálního Zahradnictví jsme vsadili na propagaci blogových článků, sezónních produktů i návodných videí na Facebooku. Využili jsme také placenou propagaci včetně dynamických reklam. Které z Zobrazit více

Zdroj: http://feedproxy.google.com/~r/vceliste/~3/mm1eLwO2_Q4/

      

Včeliště doporučuje: marketingové konference letošního podzimu

Ženy V Byznysu

I druhá polovina roku marketingovým akcím nepřeje. Celá řada akcí proběhla nebo ještě proběhne neplánovaně online, na některých akcích bylo třeba mít po celou dobu trvání roušku a některé byly buď úplně zrušeny nebo přeloženy na příští rok. Nezbývá než doufat, že akce přesunuté na rok 2021 proběhnou podle nových plánů a my budeme moci naplno čerpat nové informace a inspiraci.

Ženy v byznysu

EDIT: Konference proběhla online s přímým přenosem ze studia. Podrobný program najdete na webových stránkách.

První akce, které se Včeliště rovnou stalo hrdým partnerem, byla konference Ženy v byznysu. Ta je určená pro všechny podnikatelky, manažerky a Zobrazit více

Zdroj: http://feedproxy.google.com/~r/vceliste/~3/SKdiOscDdWU/

      

Proč je důležité tvořit evergreenový obsah?

Evergreen: Speciální Zahradnictví

Představte si, že vám několik blogových článků bude přinášet značnou část návštěvnosti vašeho webu. A to konzistentně po dobu několika měsíců i let. Takovou sílu má evergreenový obsah. Jak vypadá, k čemu je dobrý a jak ho vytvořit? Právě na to se zaměříme v tomto článku.

Jak vypadá evergreenový obsah?

Jestli budou lidé určité téma řešit, a tím pádem vyhledávat i za sto let, to vám nezaručí nikdy nikdo. Ale co třeba za pět let? Zkuste se nad tématem článku (videa, infografiky…) na váš blog zamyslet. Bude pro návštěvníky vašeho webu atraktivní i v roce 2025?

Pokud je odpověď ano, pravděpodobně se Zobrazit více

Zdroj: http://feedproxy.google.com/~r/vceliste/~3/M_xXb722IP4/

      

Hledáme copywritera s přesahem do obsahového marketingu

Rozšiřujeme i nadále náš včeliští tým a hledáme šikovného copywritera/copywriterku s přesahem do obsahového marketingu. Pokud je psaní tvým denním chlebem a chceš se k tomu více věnovat práci s obsahem a obsahové strategii, jsi náš člověk!

Hledáme novou posilu do týmu, která by se cca 40 hodin měsíčně věnovala copywritingu a dalších 40 hodin by pracovala na vymýšlení nových nápadů na obsah, vytváření marketingových strategií postavených na obsahu. Počet hodin lze případně poupravit ke spokojenosti obou stran. Do budoucna je pak možné posunout se na pozici obsahového stratéga seniora, který má pod správou své obsahové klienty a řídí celý projekt Zobrazit více

Zdroj: http://feedproxy.google.com/~r/vceliste/~3/0TSnZY-VDD0/