Zásilkovna pod drobnohledem. Kafe a marketing navštíví Milan Šmíd

Kafe a marketing Zásilkovna

Kafe a marketing Zásilkovna

Dubnové Kafe a marketing bude stát za to: nahlédněte s námi v živém vysílání do marketingového zákulisí populární Zásilkovny. Co stojí za jejími úspěchy a v čem je jiná než ostatní doručovatelé? O to se s námi 27. 4. v 18:00 podělí Milan Šmíd, CEO skupiny Packeta.

Lovebrand mezi doručovatelskými firmami

Milan Šmíd se svým marketingovým týmem výrazně přispěl k vybudování lovebrandu Zásilkovny mezi zákazníky v ČR a s tímto cílem řídí marketingové aktivity také na Slovensku, v Maďarsku, Polsku, Rumunsku a Dubaji.

Na Zobrazit více

Zdroj: http://feedproxy.google.com/~r/vceliste/~3/-FSLQ-nrdPk/

      

Kafe a marketing s Annou Zemanovou – Včeliště podcast 53

Na další online Kafe a marketing přijala pozvání Anna Zemanová, marketingová ředitelka Díky, že můžem. Povídali jsme si o tom, jaké jsou výhody a úskalí marketingu v neziskovém sektoru a jak najít balanc mezi poutavým a hlubokým obsahem. Prozradila nám také, na čem je postavený marketing projektu Díky, že můžem, jak pracují s omezeným budgetem nebo jak se jim podařilo převést oslavy 17. listopadu do onlinu a s jakými výsledky.

Na úvod Anna popsala, s jakými úkoly a cíli přišla do projektu Rekola, kde měla na starosti sociální sítě. Popsala, jakým výzvám čelila hned v Zobrazit více

Zdroj: http://feedproxy.google.com/~r/vceliste/~3/vBqafXpKbAA/

      

Marketingové konference letošního jara a léta

Marketingové konference jara a léta2021.

Marketingové konference jara a léta2021.

Jaro nám klepe na dveře (astronomicky jsme mu už dokonce otevřeli dokořán) a blíží se tak i první marketingové konference. Tradičně jsme pro vás dali dohromady seznam těch nejzajímavějších. Některé se konají v online světe, ale některé už i opět offline. Budeme držet palce, ať se situace jen a jen zlepšuje a konference opravdu budou moci proběhnout ve staré známé podobě tváří v tvář. Kterou konferenci si nenecháte ujít? Dejte nám pak vědět do komentáře.

Content First 2021

Jakou jinou konferenci jsme mohli Zobrazit více

Zdroj: http://feedproxy.google.com/~r/vceliste/~3/bncZz3TvoMw/

      

Hledáme grafického kreativce. Přidáš se do týmu Včeliště?

Propadl/a jsi grafice, ovládáš nástroje k tomu určené a hledáš práci v oboru, která bude zároveň tvým koníčkem? Máme jedno volné místo právě pro tebe. Hledáme grafika/grafičku do včelištího týmu, především na pomoc s webovou grafikou pro naše klienty, ale také interní projekty.

Práce ve Včelišti ti zabere asi 60 hodin měsíčně. Těšit se můžeš na přátelský a stmelený tým i na možnost práce odkudkoli na světě.

Koho hledáme

Pokud máš blízko k marketingu a internetu a navíc to skvěle umíš s grafickými nástroji Adobe, můžeš se stát Zobrazit více

Zdroj: http://feedproxy.google.com/~r/vceliste/~3/mjjK_q_Rdow/

      

Výhody a úskalí marketingu v nezisku. Zveme vás na online kafe s Annou Zemanovou

Kafe a marketing s Annou Zemanovou z Díky, že můžem.

Kafe a marketing s Annou Zemanovou z Díky, že můžem.

Nízkonákladový obsahový marketing, pořádání online eventů nebo balanc mezi poutavým a hlubokým obsahem na sociálních sítích – nejen na tyto otázky přijde řeč na březnovém Kafi a marketingu s Annou Zemanovou, marketingovou ředitelkou Díky, že můžem. Těšíme se na vás 31. 3. od 18 hodin.

Jak na marketing v nezisku

Projektu Díky, že můžem se Anna Zemanová nejprve starala o sociální sítě, dnes už druhým rokem vede jeho marketingový tým.

Kafe a marketing s Jakubem Stupkou – Včeliště podcast 52

Na další online Kafe a marketing přijal pozvání Jakub Stupka, jeden ze zakladatelů a provozní ředitel společnosti Ecomail. Prozradil nám mimo jiné, jak je možné vybudovat start-up bez investora, jakými způsoby lze posilovat značku nebo jak se liší marketing tažený produktem od produktu taženého marketingem – a co z toho funguje Ecomailu lépe.

Jakub na úvod popsal, jak vznikla společnost Ecomail, jakou roli při jejím založení sehrál a čím se v ní zabývá dnes. Sdílel s námi, kdo je typickým zákazníkem Ecomailu a na koho se Zobrazit více

Zdroj: http://feedproxy.google.com/~r/vceliste/~3/xgwTOOClj9o/

      

Novinky ze světa SEO: říjen 2020 – leden 2021

SEO novinky

SEO novinky

Za uplynulých několik měsíců se toho v oblasti optimalizace pro vyhledávače stalo opět hodně. V článku se dozvíte nejen novinky z období říjen–leden, ale také souhrn ze světa SEO za rok 2020 i výhled toho, co bude důležité v roce 2021.

V článku najdete:

Novinky u Googlu

URL kotvy v Google Search Console

V Google Search Console se mohou objevit URL s kotvami (fragmenty), tedy URL Zobrazit více

Zdroj: http://feedproxy.google.com/~r/vceliste/~3/YcToqKHBrsc/

      

10 bodů, které byste měli zkontrolovat před spuštěním e-shopu

Co zařídit před spuštěním e-shopu

Co zařídit před spuštěním e-shopu

Aby přechod e-shopu do ostrého provozu proběhl hladce a bez komplikací, je potřeba se na něj pořádně připravit. Každá chyba vás totiž může stát nejen dokončenou objednávku, ale i důvěru zákazníka. A tu už nemusíte nikdy získat zpět. Proto jsme pro vás dali dohromady deset základních bodů, na které se před samotným spuštěním e-shopu zaměřit.

1) Struktura webu

Zkuste se na e-shop podívat očima zákazníka, který ho vidí poprvé. Je jeho struktura přehledná? Je průchod e-shopem snadný a intuitivní? Jsou produkty zařazeny ve vhodných Zobrazit více

Zdroj: http://feedproxy.google.com/~r/vceliste/~3/Y6n43kJFgxw/