Hledá se posila na linkbuilding

Rozšiřujeme náš včeliští tým a hledáme novou posilu na pozici linkbuildera na cca 40 hodin měsíčně. Rozumíš si s nástroji Collabim, Majestic a Marketing Miner, máš dobré „out of the box“ nápady na tvorbu zpětných odkazů a tvými silnými stránkami jsou spolehlivost, flexibilita a dodržování termínů? Pak hledáme právě tebe – specialistu, který doplní náš SEO tým a ví, že kvalitní linkbuilding není o nákupu PR článků ani o spamových komentářích.

Tvoje schopnosti budeme potřebovat každý pracovní den, ale bude nám stačit, když budeš online na chatu a pak si k úkolům sedneš třeba jen 3× týdně na pár hodin. Nabízíme Zobrazit více

Zdroj: http://feedproxy.google.com/~r/vceliste/~3/LUJn8NRqRyM/

      

Vzájemná podpora nás žene dál, říkají Ženy v byznysu

🙂

Loňská konference Ženy v byznysu sklidila mezi návštěvníky úspěch, a tak není divu, že se na říjen připravuje druhý ročník. Na co by se měly začínající podnikatelky zaměřit, jak se dělá takový marketing pro konference a jak skloubit pracovní a osobní život? Na to všechno přišla řeč s organizátorkami konference Kateřinou Tygl a Alenou Barnovou.

V úvodu rozhovoru by se mělo začínat zlehka, já toto pravidlo ale poruším: Jakou podle vás hraje v byznysu roli gender? Zaznamenaly jste od dob, kdy jste začínaly, nějaký posun?

Kateřina: Já myslím, že je teď daleko více ženských vzorů v byznysu a to je fajn. Moje Zobrazit více

Zdroj: http://feedproxy.google.com/~r/vceliste/~3/jmNiZokDBaQ/

      

Recept na úspěšný content marketing? Přečtěte si praktickou příručku od zakladatele Včeliště

Od chvíle, kdy jsme první příručky přivezli z tiskárny, neuplynul ani rok. Za tu dobu pomohly stovkám marketérů a podnikatelů vstoupit do světa obsahového marketingu a uvést jejich úvahy o vylepšení marketingu do praxe. Po knížkách se jen zaprášilo. Vidíme, že hlad po tvorbě obsahu mezi marketéry je – a naše příručka byla lahodným receptem k jeho ukojení.

Příručka plná konkrétních návodů je opět k mání

Z tohoto důvodu jsme se rozhodli pro dotisk. Omáčku kolem nečekejte – autor příručky a zakladatel Včeliště Josef Řezníček jde rovnou k jádru věci a odhaluje základní principy funkčního content marketingu. Chcete si přičichnout k voňavé Zobrazit více

Zdroj: http://feedproxy.google.com/~r/vceliste/~3/eGlLaokBkxE/

      

Martin Bazala prozradí raynetí úspěchy i přešlapy – bez příkras a v nedestilované formě

Na koho se budeme na oblíbené akci Kafe a marketing těšit tentokrát? Na zářijovém setkání, které proběhne 16. 9. od 18 hodin v Impact Hubu K10, přivítáme Martinu Bazalu, který se už 14 let podílí na řízení RAYNETu. „Za tu dobu jsme prošli startupem, klinickou smrtí, strmým růstem až po bod uvědomění, co vlastně chceme doopravdy dělat,“ popisuje Martin cestu k vysněnému produktu – cloudovému CRM softwaru.

Top softwarová firma, která roste a míří stále výš

V českých vodách je dnes RAYNET ve svém segmentu číslo jedna, a to v počtu zákazníků i uživatelů, a postupně expanduje do celého světa. Každý Zobrazit více

Zdroj: http://feedproxy.google.com/~r/vceliste/~3/j0JQSGsw460/

      

Včeliště doporučuje: marketingové konference letošního podzimu

Ženy V Byznysu

Druhá polovina roku bude (snad) marketingu přát. Můžeme se těšit na celou řadu akcí, z nichž některé se měly uskutečnit už na začátku roku, nakonec je ovšem pořadatelé museli přesunout. Budeme doufat, že tentokrát už plány nic nezhatí a my budeme moci naplno čerpat nové informace a inspiraci.

Ženy v byznysu

První akce, které se Včeliště rovnou stalo hrdým partnerem, je konference Ženy v byznysu. Ta je určená pro všechny podnikatelky, manažerky a ženy na volné noze. Mezi řečníky najdeme 14 skvělých marketérek a marketérů, kteří jsou ochotni předat cenné rady ze své dlouholeté praxe. Těšit se můžeme Zobrazit více

Zdroj: http://feedproxy.google.com/~r/vceliste/~3/7wyOi52-7j4/

      

Tvorba obsahu jako efektivní SEO strategie

Fungující obsahový marketing těží ze čtivého obsahu, který dodržuje mimo jiné SEO principy. Propojte všechno dohromady a umístěte se se svým webem na vyšších pozicích vyhledávačů a získejte více návštěvníků, které proměníte v zákazníky. Připravili jsme pro vás článek, ve kterém se zaměříme především na analýzu klíčových slov, copywriting a linkbuilding. Pojďte zjistit, jak pomocí těchto jednoduchých tipů, píle a vytrvalosti vytvořit fungující SEO strategii.

Analýza klíčových slov – proč je důležitá?

Prvním krokem ke zviditelnění ve vyhledávačích je znalost těch správných klíčových slov, která uživatelé hledají. Díky nim pokryjete nejčastější dotazy lidí a odpovíte na ně. S tímto úkolem vám pomůže Zobrazit více

Zdroj: http://feedproxy.google.com/~r/vceliste/~3/-4FW3aOhw5k/

      

Novinky ze světa SEO – červen 2020

Menu s výběrem dat z Google Search Console v Google Analytics

V optimalizaci pro vyhledávače se v červnu opět udála pořádná hromada novinek. Nejvíce jich tradičně souvisí s Googlem, ale další novinky se objevily i u nástrojů či u Bingu.

Mezi nejzajímavější novinky u Googlu patří zobrazování dat z Analytics v Search Console a možnost filtrace klíčových slov v nástroji Google Keyword Planner. Bing vám zdarma ukáže zpětné odkazy konkurence, Marketing Miner mnohonásobně zvětšil svou databázi dotazů a ke zpětným odkazům se dostal i SEMOR, který spustil nový nástroj na jejich monitoring.

Novinky u Googlu

Data z Analytics v Search Console

Možnost zobrazovat některá data z Google Search Console (GSC) Zobrazit více

Zdroj: http://feedproxy.google.com/~r/vceliste/~3/pGKcRQUlMW8/

      

Případová studie: Projekt Bezigelitky a jeho ekologická iniciativa

Podpořit prodej nabízeného produktu efektivním marketingem – s tím se na nás obrátila firma TaskaHned, jeden z největších výrobců papírových tašek u nás. Ve strategii, kterou jsme pro klienta vypracovali, jsme se zaměřili mimo jiné na vyvrácení mýtu, že papírové tašky jsou v porovnání s těmi plastovými příliš drahé.

V rámci strategie vznikl projekt Bezigelitky

Abychom mohli začít tvořit něco nového, bylo nejprve třeba zaměřit se na to stávající. Vytvořili jsme tak kompletní marketingovou strategii, ve které jsme zmapovali webové stránky klienta, promysleli celkovou koncepci a navrhli další kroky. Tím největším bylo odstartování Zobrazit více

Zdroj: http://feedproxy.google.com/~r/vceliste/~3/Usych6yilUE/