11 tipů na recyklaci obsahu, která vám ušetří čas i peníze

Dochází vám nápady na to, co neustále tvořit a publikovat? Není třeba neustále produkovat nový obsah. Máte oblíbené články, propracované grafiky nebo videa, která se vám povedla? Vezměte je, předělejte do jiné formy a nabídněte návštěvníkům jinak a jinde. Poznáte, že recyklovat obsah má smysl.

Proč se vyplatí obsah recyklovat?

  1. Oslovíte větší množství potenciálních zákazníků. Každý totiž používá jiné kanály, kterými konzumuje obsah. Pomocí recyklace obsahu tak různé kanály zaplníte. Jednoduchým cílem je být všude, kde je to jen možné.
  2. Recyklace obsahu pomáhá SEO. Právě díky ní můžete získat novou přirozenou návštěvnost z vyhledávačů, protože na stejné publikum cílíte různými variantami jednoho tématu.
  3. Ušetříte Zobrazit více

    Zdroj: http://feedproxy.google.com/~r/vceliste/~3/Q2a9J5FJrOs/

          

Vytvářejte příspěvky na Facebook jako profesionál

Příklad článku na FB.

Ne nadarmo se říká, že obsah je král. S jeho pomocí můžete snadno vládnout sociálním sítím. Není na tom nic složitého. Stačí jen umět vytvářet poutavé příspěvky – s tím vám rádi pomůžeme. A protože Facebook stále patří mezi nejoblíbenější sociální sítě, zaměříme se právě na něj.

Jak vypadá správný příspěvek na Facebooku?

Definici správného příspěvku bychom samozřejmě vytvářeli jen těžko. Každý má jiné možnosti a každou cílovou skupinu také zaujme něco jiného. Přesto můžeme najít pár společných prvků, které se napříč nejoblíbenějšími příspěvky objevují.

Takže co by vašemu příspěvku nemělo chybět?

Kafe a marketing s Terezou Kučerovou – Včeliště podcast 41

Při příležitosti dalšího Kafe a marketingu jsme si popovídali s Terezou Kučerovou, kterou můžete znát jako Holku z digitálu. Účastníkům přiblížila svou cestu digitálním marketingem od počátku až po současnost a pobavila je mnoha historkami ze zákulisí. Večerem provázel a Tereze pokládal otázky Josef Řezníček, záznam z akce můžete nyní zhlédnout nebo si poslechnout i vy. Kafe a marketing se vrátí opět v září, do té doby na viděnou.

Videocast

Poslechněte si podcast zde


Stáhnout podcast si můžete zde.

Minulé díly podcastů si Zobrazit více

Zdroj: http://feedproxy.google.com/~r/vceliste/~3/Nab_LvZQtFE/

      

Bez obsahové strategie se kvalitní marketing neobejde

Správná obsahová strategie ovlivní nejen vaši komunikaci, ale také obsah, který využijete v marketingu napříč všemi marketingovými kanály. Stačí si jen vybrat. V tomto článku se společně podíváme na to, proč je tak důležitá, a jak na ni.

V praxi nějak funguje spousta projektů. Jejich zakladatelé jsou někdy spokojeni, jindy přemýšlí nad tím, proč se nedaří tak, jak by chtěli. Až tehdy si možná uvědomí, že jim chybí pořádná obsahová strategie, a tím pádem mají problémy s efektivitou, jednotnou komunikací a propojením jednotlivých marketingových kanálů.

Zefektivnit marketing vám obsahová strategie pomůže z několika důvodů:

Jak napsat newsletter, který splní vaše cíle

Anatomie newsletteru.

Nějaké newslettery dostáváme do svých schránek pravděpodobně všichni. Méně lidí už je však čte, někteří je dokonce označují a ihned přesouvají do spamu nebo do koše. Pokud nechcete, aby tak končily i vaše newslettery, které svým kontaktům posíláte, musíte vědět, jak by měly vypadat a co by měly obsahovat. Jde totiž o skvělý marketingový nástroj… tedy v případě, že dokážete vytvořit takový e-mail, který odběratele zaujme natolik, že na něj klikne, přečte si ho a ideálně ho ještě dostane na vaše webové stránky.

Newslettery jsou tu od toho, aby připomněli čtenářům, kteří vám poskytli svůj e-mail, existenci vaší firmy. Dobře cílené Zobrazit více

Zdroj: http://feedproxy.google.com/~r/vceliste/~3/bzqqMoau-vA/

      

Pojďte se setkat s Holkou z digitálu, která ví, jak budovat značku

Tereza Kučerová neboli @holkazdigitalu se už v 17 letech přestěhovala z rodného Brna do Prahy. Přilákala ji sem možnost organizovat koncerty. Netrvalo to dlouho a získala svou první práci v marketingu. A tomu zcela propadla. Dnes je to 11 let, co se jí tenhle obor stal vším – a stále v něm nachází něco nového, co ji obohacuje a baví. Teď se s vámi rozhodla podělit o své zkušenosti z praxe. Dorazte za ní na Kafe a marketing, který se koná 20. června. Pozor, tentokrát se sejdeme v pražské kavárně Standard Cafe!

Co vám Tereza může nabídnout

Je mladá, Zobrazit více

Zdroj: http://feedproxy.google.com/~r/vceliste/~3/rOAkkkcHiMk/

      

Naučte se nastavit a používat Facebook pixel. Vyplatí se to!

Vytvořit FB Pixel.

Facebook pixel je zajímavý nástroj, který nám propůjčuje neobyčejnou moc. S jeho pomocí můžeme zjistit, kteří uživatelé Facebooku navštívili naše stránky i jak se zde chovali. Pokud to tedy s placenou propagací na Facebooku myslíte opravdu vážně, měli byste pixelu věnovat zvýšenou pozornost. Proto se dnes podíváme na jeho správné nastavení a následné používání.

K čemu slouží Facebook pixel?

Pokud je Facebook pixel správně nastaven, může nám říci, kolik uživatelů navštívilo web, nebo dokonce začalo s nákupem či objednávkou služeb, případně skončilo až před samotnou bránou vaší pokladny.

To všechno jsou však jen analytické údaje. Pixel toho umí ještě mnohem víc. Zobrazit více

Zdroj: http://feedproxy.google.com/~r/vceliste/~3/Rykfykhtpj4/

      

Ženy na volné noze, je tu akce přímo pro vás!

Ženy v Byznysu.

#inzerovanyprispevek

V polovině června se koná akce, která zaručeně nadchne ženy podnikatelky – konference Ženy v byznysu. Pokud jste na volné noze nebo potřebujete posunout svůj byznys, dorazte. Odnesete si nové znalosti, know-how a z očí do očí si popovídáte se ženami, které také mají vlastní IČO a mají vám co předat. Na otázky odpovídají organizátorky Katka a Alena.

Na co je akce zaměřená a kdo si z ní odnese nejvíc?

Konference Ženy v Byznysu je pro každou podnikatelku a ženu na volné noze, i tu začínající, která má chuť se dozvědět praktické informace pro své podnikání, konkrétní know-how a Zobrazit více

Zdroj: http://feedproxy.google.com/~r/vceliste/~3/43P_L1tf51g/