Minimální obsahový marketing: s obsahem může začít úplně každý

Asi to tak znáte i ze života. Potkáte někoho s podobnými názory nebo zájmy. Najdete společná témata a strávíte spolu příjemný čas. Dozvíte se něco nového. Nemusí to být přímo láska – i z kamarádství se s tím člověkem zase rádi uvidíte. A potom zase. Postupně tak prohlubujete vztah.

Nějak podobně by měl v optimálním případě fungovat také dobře dělaný obsahový marketing.

Obsahový marketing od začátku

Online obsahový marketing může mít podobu blogu, infografik, e-booků, newsletteru nebo čehokoli jiného, co nějakým způsobem obohatí nebo pobaví návštěvníka vašich stránek. Nemusíte se bát, že by bylo potřeba se hned opřít do všech možností.

Postupujte krůček po Zobrazit více

Zdroj: http://feedproxy.google.com/~r/vceliste/~3/oqO4b60F1-w/

      

Kvalita vítězí nad kvantitou: pište dobré texty s ohledem na SEO

Asi nemusíme nijak dlouze vysvětlovat, proč je důležité psát kvalitní a čtivé texty. Dobrý obsah vám přitáhne a udrží zákazníky, tedy zvýší vám návštěvnost. A nejen to – Google už umí kvalitní články rozpoznat, což se odrazí na hodnocení vašeho webu. Dobré texty jsou tedy základem dobrého obsahu, jak ale psát texty s ohledem na SEO principy? Právě tato otázka bude tématem dnešního článku.

Dobře napsané články jsou signálem, že svému oboru rozumíte

Asi to sami dobře znáte z vlastní zkušenosti. Hledáte nějaký konkrétní produkt, potřebujete si například koupit autorádio, domácí pekárnu nebo třeba kytarový efekt a na většině e-shopů se setkáte Zobrazit více

Zdroj: http://feedproxy.google.com/~r/vceliste/~3/03nAovgPiuk/

      

Kdo patří do včelího úlu #4 – Josef

Ve čtvrtém díle seriálu ze včelího úlu vám představíme zakladatele Včeliště, Josefa. Ten dle svých vlastních slov „dělá to, co nikdo jiný nechce dělat“ – a také svými znalostmi a zkušenostmi každý den pomáhá klientům a pochopitelně i celému týmu. Pusťte si videomedailonek a přesvědčte se, že jsme příležitost k položení zajímavých otázek samotnému šéfovi využili důkladně.

V čem je Josef na Včelišti nejlepší a co se mu na jeho práci nejvíce líbí? A jaké tři měny mu dělají pořádné potíže? To vše a ještě mnohem více se dozvíte ve videu!

Chcete z Josefovy odbornosti také vytěžit maximum Zobrazit více

Zdroj: http://feedproxy.google.com/~r/vceliste/~3/Y4Pkqr5W_so/

      

Dělejte úspěšný obsahový marketing, stačí vám na to 30 minut denně

Mnozí majitelé webů a e-shopů se dobrovolně připravují o všechny zaručené výhody, které jim může zajistit obsahový marketing, protože na něj nemají čas. Jste na tom stejně? Tak si nenechte ujít náš nejbližší živý webinář. Dozvíte se, že stačí jen půlhodina každý den a i tak perfektně využijete potenciál obsahu jako účinného marketingového nástroje.

Spoustu užitečných a praktických informací vám v živém online vysílání předá Josef Řezníček, zakladatel projektů Včeliště, CopyVčelka a DesignVčelka a autor úspěšného kurzu MarketingObsahem. Během webináře se můžete v komentářích s ostatními účastníky podělit o své marketingové trable nebo nápady. Zároveň možnost komentovat Zobrazit více

Zdroj: http://feedproxy.google.com/~r/vceliste/~3/aoYW2rZl-gg/

      

Jak správně na e-mail marketing? Nechte si zdarma poradit od největších odborníků!

E-mail marketing je jeden z nejmocnějších nástrojů podnikání na internetu. Pokud náš blog sledujte pravidelně, nejspíš si o tématice e-mailingu už nyní udržujete dostatečný přehled. Vhodných informačních zdrojů ale není nikdy dost. Proto když se na jednom místě sejdou největší tuzemští odborníci, aby během pětivečerního vzdělávacího maratonu předávali své nejnovější poznatky, jsme u nás na Včelišti všemi deseti pro to, abyste měli možnost být u toho.

Konference pro ty, kteří chtějí držet krok

Už podruhé rozvíří vody domácího e-mail marketingu unikátní webinář Email Marketing Online Summit 2017, který od 29. května do 2. června pořádá SmartEmailing. Každý večer si z pohodlí Zobrazit více

Zdroj: http://feedproxy.google.com/~r/vceliste/~3/KDNFk66hY60/

      

Dan Višňák: Většina e-shopů vytváří marketing vzhůru nohama

Vlastníte e-shop? A zamysleli jste se někdy nad základní otázkou „Co je marketing vašeho e-shopu, jaké vám přináší výsledky a kolik vás to ročně stojí peněz?“ Většina e-shopů počítá do svého marketingu hlavně různé formy placené reklamy jako jsou PPC kampaně anebo těžce placené pozice ve zbožových vyhledávačích. Zajímali jste se ale někdy, co vidí zákazník během prvních dvou až tří vteřin po kliknutí na reklamu? A když během této doby nevypne okno prohlížeče a nejde hledat jinam, co se dozví z popisku jakéhokoli produktu na vašem e-shopu? Zůstane na vašem webu? A za jak dlouho mu odpovíte, když vám Zobrazit více

Zdroj: http://feedproxy.google.com/~r/vceliste/~3/ayI7h_rKIb4/

      

Velký průvodce call-to-action v obsahovém marketingu

Víte, že třetina lidí se na článek soustředí v průměru pouze 15 vteřin? To je málo, že? Váš článek je přece mnohem delší a dali jste si na něm tolik záležet. A chcete, aby vyvolal nějakou reakci. Právě v tuto chvíli přicházejí na řadu výzvy k akci neboli takzvané call-to-action (CTA). Jejich úkolem je zaujmout návštěvníka stránek natolik, aby web neopustil, ale naopak přijal výzvu a to nejlépe s nadšením. Co je to CTA a jak je efektivně využít v obsahovém marketingu?

Zapojte návštěvníky do akce

Call-to-action, výzva k akci nebo jednoduchá zkratka CTA by se dala v rychlosti popsat jako lákavý Zobrazit více

Zdroj: http://feedproxy.google.com/~r/vceliste/~3/FJpjXsdejQ0/