Případová studie: Kočárky od Jasmine už znají tisíce maminek

Mít vlastní facebookovou stránku, která by přivedla nové zákaznice – budoucí i novopečené maminky. S takovým přáním oslovil Včeliště prodejce moderních a kvalitních kočárků My Jasmine Trading s.r.o., jehož mottem jsou spolehlivost všestrannost, bezpečnost a funkčnost kočárků.

Stránka vznikala od samého základu

Facebook byl pro Jasmine i pro nás výzvou, jak dostat tohoto producenta kočárků do povědomí lidí. A začali jsme pěkně od podlahy… tedy od samotného založení stránky na sociální síti.

Na co jsme se na Facebooku Jasmine zaměřili:

Co dělat a nedělat na Facebooku, aby vás fanoušci milovali

🙂

Všichni chceme, aby naše příspěvky lidé komentovali a sdíleli. A to z mnohem praktičtějších důvodů než z těch, že post s pár lajky vypadá trapně. FB algoritmus postupně snižuje přirozený dosah běžných příspěvků, ale pokud se zadaří a váš post získá vysokou míru zaujetí, zobrazí se také většímu počtu lidí. Nejdřív si ale musíte vytvořit své publikum, které vás bezmezně miluje a sleduje každé vaše… Dobře, nebudeme to přehánět.

Pokud na to chcete jít ekonomicky, ideální je získávat fanoušky a zákazníky tzv. „organickým“ způsobem a neutrácet hromadu peněz za to, že Facebook váš příspěvek milostivě zobrazí více lidem. Pojďme se Zobrazit více

Zdroj: http://feedproxy.google.com/~r/vceliste/~3/YWw-30wgGXA/

      

Přihlaste se na celodenní školení obsahového marketingu

Chcete pravidelně vytvářet kvalitní obsah, který bude užitečný a přivede vám nové čtenáře, z nichž se v budoucnu mohou stát vaši zákazníci, ale zatím nevíte, jak přesně na to? Zarezervujte si místo na školení Josefa Řezníčka, který vás během jednoho dne vtáhne do světa obsahového marketingu.

Intenzivní celodenní kurz obsahového marketingu vám ukáže vše od A po Z

Ať už jste marketingový manažer či specialista, nebo pouze vlastníte svou malou firmu, na celodenním praktickém školení se naučíte, jak sestavit a do praxe uvést obsahovou strategii tak, aby vám přivedla a udržela zákazníky. A to včetně vytvoření seznamu konkrétních témat, propagace obsahu, Zobrazit více

Zdroj: http://feedproxy.google.com/~r/vceliste/~3/VNnkPKZytwE/

      

Hledáme nového člena do týmu, staňte se asistentkou či asistentem na Včelišti!

Včeliště hledá do svého týmu novou posilu na pozici asistent/ka. Pokud se nebojíte e-mailové komunikace a administrativy, máte blízko k internetovému marketingu a vašimi silnými stránkami jsou spolehlivost, flexibilita a dodržování termínů, přidejte se do mladého kolektivu naší internetové společnosti! Pomocnou ruku potřebujeme každý pracovní den, byť třeba jen na hodinu denně. Nabízíme vám práci v progresivní internetové firmě, ve které můžete většinu času pracovat odkudkoli na světě, stačí vám počítač a internetové připojení. Rádi vás přijmeme mezi sebe.

Náplň práce:

Jak napsat neodolatelný nadpis? 8 tipů od profi copywriterky

🙂

Noční můra každého, kdo píše články na blog. Hlavu si můžete ulámat, sklenka vína pro inspiraci se pomalu mění v láhev, ale chytlavý nadpis se pořád ne a ne vyloupnout.

Určitě dobře víte, že titulek je první a často i jediná příležitost, jak zaujmout potenciálního čtenáře. Jestliže váš článek nemá skvělý nadpis, který promění náhodného internetového surfaře v nadšeného čtenáře, vlastně by ani nemusel existovat…

Sepsala jsem pro vás pár ověřených tipů, jak napsat skvělý titulek, aniž byste museli mezitím třikrát zavítat do místní vinotéky. Psaní titulků totiž ve finále není žádná jaderná fyzika.

<img src="https://vceliste.cz/wp-content/uploads/2018/08/jak-napsat-neodolatelny-nadpis1.jpg" alt="Pokuste se nadpisem vzbudit čtenářovu zvědavost." Zobrazit více

Zdroj: http://feedproxy.google.com/~r/vceliste/~3/QLV7aWyKBUo/

      

Případová studie: Jak vytvořit hodnotný bonusový obsah?

V dnešní, moderní době lidé přicházejí na chuť tak trochu jinému zahradničení. Náš klient Speciální Zahradnictví, pro něhož jsme připravili bonusový obsah, jim dokáže otevřít bránu právě k takovýmto možnostem. Představujeme vám případovou studii, která vám přiblíží, jak jsme postupovali při tvorbě a propagaci e-booku Revoluční hydroponie.

Kdo je Speciální Zahradnictví

Speciální Zahradnictví je jiné, liší se od obyčejných prodejců sazeniček a zeminy. Jeho zakladatelé v samém začátku pěstovali rostliny pod umělým osvětlením ve skleníku. V hlavě jim ale mezitím zrála myšlenka posunout zahradničení ještě o kus dál, blíže moderní době. A tak se rozhodli pro hydroponii – pěstování mimo hlínu, již Zobrazit více

Zdroj: http://feedproxy.google.com/~r/vceliste/~3/BtYlDyAVNf0/

      

Proč vaši zákazníci nedělají, co byste chtěli?

😉

Píšete e-maily, rozesíláte geniální články na všechny strany, na sociálních sítích sdílíte zajímavý obsah, až se vám z počítače valí dým… Napsali jste super e-book, dáváte ho dokonce zdarma! A nad texty na webu už jste strávili bezpočet bezesných nocí.

Ale vaši zákazníci nic. Vy se pro ně můžete přetrhnout, a oni nereagují. Jako by snad ani nebyli.

Přitom by možná jenom stačilo, kdybyste jim jednoduše řekli, co mají udělat.

Určitě mi dáte za pravdu, že ať píšete, co píšete, vždycky je vaším cílem, aby čtenář provedl nějakou akci:

5 tipů, jak si zlepšit texty na webu

🙂

Ve spolupráci s online kurzem copywritingu Copykiller – Prodávejte textem jsme pro vás připravili sérii článků na téma texty na internetu. V prvním z nich vám zakladatelka projektu Lucie Koubek představí hned pět způsobů, jak vylepšit texty na vašem webu. Tak hurá do čtení, věříme, že se vám její tipy budou hodit!

Lucie Koubek, Copykiller.cz

To si takhle večer uvaříte čaj, sednete si do svého oblíbeného křesla, otevřete časopis a těšíte se na večerní chvilku pohody. Jenže z časopisu na vás najednou bliká reklama na boty, fotka vedle článku se začne hýbat… a nevyskočila vám támhle v rohu nad horoskopy nová Zobrazit více

Zdroj: http://feedproxy.google.com/~r/vceliste/~3/Fe_Rd9Xcpss/