Hledáme korektorku a asistentku

Máme plné ruce práce a hledáme další posilu. Chcete se stát součástí našeho Včelištího týmu, vynikáte ve schopnosti korektury a jste komunikativní typ? Pokud chováte v oblibě češtinu, nebojíte se tabulek a máte pozitivní vztah k marketingu, jste ideální kandidát. Práce vychází na zhruba 3/4 úvazek v rozsahu 120 hodin měsíčně, což je vhodné i pro studenty. Těšit se můžete například na flexibilní pracovní dobu a možnost práce odkudkoli na světě.

Koho hledáme:

Šikovnou posilu do týmu (muž či žena), která má blízko k marketingu a internetu, umí perfektně češtinu a bude mít čas zhruba na 3/4 úvazek na korekturu textů a Zobrazit více

Zdroj: http://feedproxy.google.com/~r/vceliste/~3/9KGq4O0FwIM/

      

6 tipů, jak používat infografiky

Předávat zákazníkům informace v co nejjednodušší formě je v dnešní zrychlené době základ úspěchu. Od sebelépe strukturovaných textů lidé na internetu stále častěji utíkají, s pomocí vizualizace ale můžete předávané informace originálně přetavit do své konkurenční výhody.

Nejdostupnějším nástrojem pro takový způsob prezentace jsou infografiky. Nejen že díky grafům, obrázkům a názorně podávaným příkladům vše lépe vysvětlí, ale ještě zapojí na plné obrátky levou hemisféru. Zapůsobí tak na emoce a jejich sdělení se pro návštěvníka stane lépe zapamatovatelným.

A ve kterých případech je infografika tím úplně nejlepším řešením?

1. Prezentujte své výsledky

Narůstají vám prodeje nebo bodujete v průzkumech a chcete se svými výsledky Zobrazit více

Zdroj: http://feedproxy.google.com/~r/vceliste/~3/04jD4mrG1TQ/

      

Mário Roženský: Jak propojit obsahový marketing a zákaznickou podporu – Včeliště podcast 35

Poslechněte si další včeliští podcast s Josefem Řezníčkem a Máriem Roženským o tom, jak může zákaznická podpora pomoct v obsahovém marketingu, a jejich tipy, jak lépe komunikovat se zákazníky. Dozvíte se třeba, jak si vytvořit znalostní bázi a k čemu všemu vám může pomoci. Řeč bude i o tom, jak může zákaznická podpora pomáhat tvorbě obsahu na blog, jak využít zákaznickou podporu při tvorbě newsletteru, abychom zvýšili efektivitu e-mailingu, nebo jaké nástroje vám ze zkušenosti Mária s lepší zákaznickou podporu pomohou.

Poslechněte si podcast zde


Stáhnout podcast si můžete <a target="_blank" Zobrazit více

Zdroj: http://feedproxy.google.com/~r/vceliste/~3/gntcBDo5CJ8/

      

Copywriting na Facebooku a Instagramu: Jak sestavit text pro různé kanály

Existuje několik druhů copywritingu pro různé účely a každý se od sebe něčím liší. Výjimkou není ani copywriting na sociální sítě, který má svá specifika. V dnešním článku si rozebereme zásady psaní textů na sociální sítě Facebook a Instagram.

Jak psát na Facebook

Facebook je pravděpodobně stále nejoblíbenější a nejvyužívanější sociální sítí v našich končinách pro účely marketingu. Jak napsat text na Facebook, aby zaujal?

1. Pište stručně, jasně a originálně

Ačkoliv skloubit tyto tři zásady se může zdát jako oříšek, po chvíli praxe vám to půjde snadno. Na Facebook chodí uživatelé hlavně proto, že se chtějí zabavit. Příliš se proto nerozepisujte, protože dlouhé Zobrazit více

Zdroj: http://feedproxy.google.com/~r/vceliste/~3/UTNVwOwDOms/

      

Kdo patří do včelího úlu #6 – Martin

Nastal čas představit vám další pilnou včelku – a to tu, se kterou se možná tak často nepotkáte v přímé komunikaci, ale i přesto jde o velmi důležitého člena úlu. Dnešní obětí zvídavých otázek není nikdo jiný než náš webmaster a správce technické stránky našich projektů, Martin.

Ani to, že v našich projektech není vidět na první pohled, Martina nezachránilo před zvídavými otázkami. Ve videomedailonku tedy zjistíte, proč je z našeho webmastera pilná včelka a co ho nejvíc baví na správě Včelištích stránek. A pochopitelně jsme nezapomněli ani na ty nejzásadnější otázky – fandí Chucku Norrisovi, nebo Včelce Máje? A jak Zobrazit více

Zdroj: http://feedproxy.google.com/~r/vceliste/~3/dA1Zcai0II4/

      

9 rad pro dokonalé články na blog, které si oblíbí čtenáři i vyhledávače

Pokud blog využíváte jako marketingový nástroj, měli byste o příspěvcích uvažovat komplexně. Nejde jen o to jednou za týden nebo dva „něco napsat“. Každý článek, kterým chcete získat pozornost a podpořit důvěru publika, musí být promyšlený do posledního písmene a detailu. Ukážeme vám, jak správně na to. V celkem devíti tipech se dozvíte, co všechno udělat pro obsah, který funguje na jedničku – perfektně působí na vaše čtenáře/zákazníky a vyhledávací roboty.

Ještě než se pustíte do čtení jednotlivých doporučení, připomeňte si, proč se vám vůbec vyplatí tvořit super obsah. Tedy takový, který má přidanou hodnotu pro uživatele i vás. Důvodů, které Zobrazit více

Zdroj: http://feedproxy.google.com/~r/vceliste/~3/IWDGS-7IFnk/

      

Milujeme infografiky a přírodu aneb Přehled TOP 12 infografik posledních 6 měsíců

Proč zachránit včelky? – Infografika

Infografiky zkrátka zbožňujeme. Tato obrázková a nenásilná forma předávání informací návštěvníkům si nás prostě a jednoduše získala. Proto není divu, že infografiky jednak tvoříme pro naše projekty i klienty, ale také pracujeme na dvou projektech, které se právě informacemi nabitými obrázky zabývají: ČeskéInfografiky.cz a NejInfografiky.cz. A jako vždy pro vás máme výběr toho nejlepšího z obou projektů. Která infografika si získala vás?

1) Zachraňte včelky!

Ochrana přírody a převážně pak ohrožených druhů je rozhodně zajímavé a důležité téma. A když jde o včelky? Tak taková infografika se u nás jednoduše musí objevit! Včelky jsou důležitou součástí ekosystému, bohužel ale také Zobrazit více

Zdroj: http://feedproxy.google.com/~r/vceliste/~3/d2A87FZ0VKY/