AW Europe 2016

:-)

Pravě premýšlím na hotelu v Berlíně o konferenci AW Europe 2016. Byla to moje nejdražší konference v životě přece jen v předprodeji stál lístek 499 euro. Konference byla největší o affilu na, které jsem byl. Až tady jsem si uvědomil jak ten affiliate svět a online business celkově velkej. Tolik možností traffiku firem, offeru na jednom místě jsem ještě neviděl.

Konferenci pořádali kluci s fóra STM, kteří pořadají tu samou konferenci i v Asii. Kdo chce začít s affilem trošku jinak a ne u nás určitě doporučuji si koupit členství do fora, ale teď zpět ke konferenci.

Přednášky TOP 5

1. <a target="_blank" Zobrazit více

Zdroj: http://tdekan.cz/aw-europe-2016/

      

Sakra jsem už starej 30

:-)

Tak jsou to dva dny co jsem oslavil 30 narozeniny. Člověk si už začně uvědomovat, že 30 let už je tady a co za tu dobu dokázal. Sám si řikam, že jsem toho moc nezvládl a kolik věcí jsem mohl udělat jinak, ale never mind. Jsem rád tam kde jsem teď. Zatím to vypadá, že tenhle rok taky bude našlapaný novinkama.

Ad2leads

Zde momentálně hledáme 2 programátora, protože na vývoj je toho víc a víc. Pořád si myslím, že jsme udělali super krok v tom, že si vyvíjíme vlastní platformu a nemusíme platit třeba za HasOffers xxxx dolarů měsíčně. Co se týka Zobrazit více

Zdroj: http://tdekan.cz/sakra-jsem-uz-starej-30/

      

Rok 2016 is here

:-)

Tak rok už tady máme rok 2016 a za mnou je rok změn 2015

2015

Za rok 2015 jsem toho stihl, vcelku dost, odejít, ze všech projektů a začít s novým štítem. Jsem rád, že vše proběhlo v pohodové vlně a jsme pořád se všemi přátelé :-).

Z projektů 2015 se nám s Jardou pěkně povedl nábytek, který krásně celý rok rostl až se dostal na ňáky pomyslný strop. V přeposílaní vidíme pořád potenciál, ale snažíme se celkově to teď stavět na více segmentů i inzerentů. Jsem rád, že už nejsme úplně závislí na jednom.

Ad2leads jsme koncem roku pustli web a zatím Zobrazit více

Zdroj: http://tdekan.cz/rok-2016/

      

Life is going forward

:-)

Tak je ponděli večer, akorát jsem dopsal prezentaci na affiliate konference. Takže ješte kontrola a snad to bude ok.

Omlouvám se, že jsem dlouho nenapsal. Děje se toho tolik, že prostě a jednoduše nestíham. Finishujeme s novou affiliate sítí kde chceme teď ve čtvrtek pustit registrace, takže web, kampaně, popis, testování jo je toho hodně

Pokud bude mít někdo zájem o testování neni problém, už jdeme do open bety. Takže už chceme affilaky :-)
Pár otázek k síti :-)

Jak se bude nová affiliate sít jmenovat ?
Ad2leads
Jak to bude s registracemi?
Registrace budou pro všechny, ale budeme je schvalovat Zobrazit více

Zdroj: http://tdekan.cz/life-going-forward/

      

Webzisk v prodeji :-) nabytek hotov a jedeme dál

:-)

Tak je sobotní poledne, přemlouvám se do práce na pár WF, které jsem slibil udělat pro kamaráda a říkam si, že jsem už dlouho nic nenapsal.

Od začátku tohoto týdne je officiálně v prodeji http://webzisk.cz/ rád bych poděkoval Davidovi Kristenovi, že to se mnou vydržel a když bůh dá tak natočíme pak i pokračování :-).

Webzisk obsahuje cca 8 hodin videa v 27 lekcích a několik bonusů. Pro každého, kdo chce začít prodávat na internetu je to podle mě nutnost co vám ušetří trápení na startu. Kdo bude chtít poradit, má naši plnou podporu.

Čemu se teď venuji, dodělali jsme s jedním Zobrazit více

Zdroj: http://tdekan.cz/webzisk-v-prodeji-nabytek-hotov-jedeme-dal/

      

Kurz pro začátečníky chcete jej :-)

:-)

Zdravím všechny čtenáře. Po kratší pauze mám dotočený nový kurz pro začátečníky. Dalo mi to zabrat :-), protože kurz je celkově o hodně lépe spracován než affiliate mystery. Hlavně je to zatím část pro začátečníky, která obsahuje tyto videa.

Co je doména, hosting a WordPress?
Kupujeme a nastavujeme doménu a hosting.
Instalace WordPressu třikrát jinak.
Seznámení s administrací WordPressu a typy obsahu
Vytvoření stránky, příspěvku, práce s médii
Jak vybrat a nainstalovat šablonu
Pluginy, jejich nastavení a práce s nimi
Pokročilé nástroje pro práci s WordPressem
Drobné HTML, CSS úpravy a aktualizace systému

Co je to SEO a jaké součásti má
Jak fungují vyhledávače jako Seznam.cz nebo Google.com
Jak optimalizovat již existující Zobrazit více

Zdroj: http://tdekan.cz/kurz-pro-zacatecniky-chcete-jej/

      

Change is here and new things to do :-)

:-)

Tak včera jsem po dlouhém rozmýšlení udělal dosti zavažné rozhodnutí a to odejít z rozjeté firmy. Jak už víte byl jsem face affiliate síte affilnet.cz z této pozice jsem odešel a celkově jsem ukončil spolupráci. Jsem moc rád, že jsme se dohodli v klidu a pohodě a dál zůstáváme přáteli

Jako hlavní důvod ztráta motivace a společné vize ve vedení firmy.

Takže ted si dám týden až 14 dní volno. Udělám si pořádek ve svých věcech dodělam nový online kurz nebo s ním aspoň pořádně pohnu a celkově si odpočinu.

Pokud máte zájem o moje služby jsem otevřen všem nápadům a projektům Zobrazit více

Zdroj: http://tdekan.cz/change-new-things/

      

Kurzy pro pokročilé a aff konference

:-)

Koukám na svoji přednášku na affil konferenci a jsem rád, že na ni mám pozitivní reakce. Celkově se první letošní affiliate konference vydařila velmi dobře. Fajn přednášky, nový speakeři a zajímavé témata. Celkově hodnotím velmi kladně.

Pro tenhle měsíc jsem se rozhodl zase vypsat školení pro pokročilé. Děkuji Pepovi Kroupovi, za fajn článek o mém školení a motivaci :-). Snažím příští měsíc budu mít na naučmese kurz pro začátečníky zdarma tak kdyby měl někdo zájem může se stavit. Celkově taky mám někdy problem s motivací a dokopat se k psaní prezentaci tvoření nových LP :-) sakra problém. Zobrazit více

Zdroj: http://tdekan.cz/kurzy-pro-pokrocile-aff-konference/