Jak hromadně změnit cílový odkaz externího produktu ve WooCommerce?

Pokud se v rámci affiliate marketingu zabýváte tvorbou produktových katalogů, tak se tu a tam asi občas setkáváte se situací, kdy byl affiliate program ukončen. Co však dělat, když máte na webu produkty z eshopu, jenž už neumožňuje další placenou affiliate spolupráci? Máte v podstatě tři možnosti: Nechat produkty na webu a posílat traffic zadarmo. Vymazat … Pokračování textu Jak hromadně změnit cílový odkaz externího produktu ve WooCommerce?

Příspěvek Jak hromadně změnit cílový odkaz externího produktu ve WooCommerce? pochází z Štefan Kuska

Zobrazit více

Zdroj: http://www.stefankuska.cz/jak-hromadne-zmenit-cilovy-odkaz-externiho-produktu-ve-woocommerce/

      

Cashbacky a kupónové weby – vyjmutí z affilu a samostatné odměňování nebo změna atribuce?

Téma cashbacků a kupónových webů se mezi českými affiláky objevuje poměrně pravidelně a vždy vyvolává množství emocí, což se ukázalo i v článku od Ondřeje Martínka, zejména v komentářích. Vždy se proti sobě postaví dvě strany – provozovatelé cashbacků a kupónových webů versus ostatní affiláci, kteří mají pocit, že přidaná hodnota takovýchto projektů je zanedbatelná a mnohdy … Pokračování textu Cashbacky a kupónové weby – vyjmutí z affilu a samostatné odměňování nebo změna atribuce?

Příspěvek Cashbacky a kupónové weby – vyjmutí z affilu a samostatné odměňování nebo změna atribuce? pochází z Štefan Kuska

Zobrazit více

Zdroj: http://www.stefankuska.cz/cashbacky-kuponove-weby-vyjmuti-affilu-samostatne-odmenovani-zmena-atribuce/

      

Studovat nebo podnikat? Vysoká škola jako nejlepší škola podnikání?

V sobotu to byly přesně 4 roky od chvíle, kdy jsem si založil živnostenský list a legitimizoval tím svoje podnikání. Když se zpětně ohlédnu, tak je až neuvěřitelné, jak rychle tyhle roky uběhly. Zní to jako klišé, ale opravdu mi připadá, jako by to bylo teprve nedávno, kdy jsem přijel domů na otočku ze svého Erasmus pobytu v … Pokračování textu Studovat nebo podnikat? Vysoká škola jako nejlepší škola podnikání?

Příspěvek Studovat nebo podnikat? Vysoká škola jako nejlepší škola podnikání? pochází z Štefan Kuska

Zobrazit více

Zdroj: http://www.stefankuska.cz/studovat-nebo-podnikat-vysoka-skola-jako-nejlepsi-skola-podnikani/

      

Proč má #czaffil špatné jméno?

Když se na české online marketingové scéně vysloví sousloví „affiliate marketing“, tak se můžete těšit na řadu rozporuplných reakcí. Bohužel velká část reakcí bude negativního charakteru, což je pro rozvoj affiliate marketingu v ČR velká škoda. Nevím, jestli si to affiláci neuvědomují nebo je jim to jedno, ale každý jejich čin dost ovlivňuje rozhodování osob, které se … Pokračování textu Proč má #czaffil špatné jméno?

Příspěvek Proč má #czaffil špatné jméno? pochází z Štefan Kuska

Zobrazit více

Zdroj: http://www.stefankuska.cz/proc-ma-czaffil-spatne-jmeno/

      

Na rozcestí aneb jak dál?

Když jsem na začátku ledna sepisoval své shrnutí předešlého roku a cíle pro letošní rok, tak jsem předpokládal, že se budu blogu věnovat pravidelně. Dnes je to již skoro půl roku a jistě pozorným čtenářům neuniklo, že jsem za tu dobu nic nepublikoval. Pokud píšete vlastní blog, tak asi tušíte, proč tomu tak bylo. Jednoduše chyběla … Pokračování textu Na rozcestí aneb jak dál?

Příspěvek Na rozcestí aneb jak dál? pochází z Štefan Kuska

Zobrazit více

Zdroj: http://www.stefankuska.cz/na-rozcesti-aneb-jak-dal/

      

Shrnutí roku 2015 a výzvy pro rok 2016

Již skoro 2 roky jsem na blogu nenapsal žádný článek a tak jsem se rozhodl, že s příchodem roku 2016 je na čase, abych to změnil a opět se začal blogu aspoň trochu věnovat. Nejen kvůli možné inspiraci pro začínající i pokročilé online podnikatelé, ale také kvůli vlastnímu zaznamenávání vývoje myšlení. Když jsem si nedávno přečetl … Pokračování textu Shrnutí roku 2015 a výzvy pro rok 2016

Příspěvek Shrnutí roku 2015 a výzvy pro rok 2016 pochází z Štefan Kuska

Zobrazit více

Zdroj: http://www.stefankuska.cz/shrnuti-roku-2015-a-vyzvy-pro-rok-2016/

      

Domény a weby na prodej

Chci se do budoucna věnovat pouze několika projektům a tak jsem se rozhodl prodat nepotřebné domény a weby. Prosím nepište mi zprávy ve smyslu „kolik bych chtěl za doménu XXX“. Pište rovnou částku, kterou jste ochotni nabídnout. Domény ExoTravel.cz – plánovaná tvorba affilwebu zaměřeného na exotickou dovolenou, vhodné i pro cestovní agenturu/kancelář. SvetRozvoje.cz – na doméně […] Zobrazit více

Zdroj: http://www.stefankuska.cz/domeny-a-weby-na-prodej/