Tvorba webů pro hotely – jak to vypadá po 3 měsících

Začátkem roku jsem si říkal, že během dvou měsíců naplním svůj web o Islandu v angličtině a na svoje narozeniny 7. února to spustím.

Nevyšlo to.

Místo toho jsem se zaměřil na „podnikání“ s rychlejší návratností (aspoň jsem si to tak představoval) a

Aktuálně mají 13 šablon jen pro hotely (ne všechny jsou hezké, ale většina je použitelná) a navíc to všechno jede na zhruba stejném systému.

Šablony jsou sice jednoduché a hlavně rychlé. Nemají sice vlastní booking system, ale to mi vyhovuje.

Navíc mají docela slušnou cenu, 250 dolarů za full membership, takže mám přístup ke všem hotelovým šablonám ale ke komplet Zobrazit více

Zdroj: http://seopizza.cz/tvorba-webu-pro-hotely-jak-to-vypada-po-3-mesicich/

      

Update k tvorbě webů pro hotely

Je to přesně 14 dnů, co jsem poslal svou první a prozatím jedinou nabídku na vytvoření webových stránek pro jeden místních guesthouse. Vybral jsem si ho proto, že jsme tam byli loni asi 3x ubytování, takže jsem měl číslo na majitelku a už předtím jsme si kvůli ubytování vyměnili pár SMS a hovorů, takže jsem doufal, že si mě bude pamatovat a nabídce to pomůže.

Jak jsem zmiňoval v předchozím článku (Hledám nejsnazší cestu jak vydělávat na Islandu přes internet), vybral jsem si jednu z hotelových Themeforest šablon, nasadil to na subdoménu, nahrál pár obrázků, dal tam nějaké Zobrazit více

Zdroj: http://seopizza.cz/update-k-tvorbe-webu-pro-hotely/

      

Cesta k výdělečnému zahraničnímu webu, díl II. – prvních 60 firem

Tušil jsem, že práce na novém webu mi zabere hodně času, ale teprve až když jsem začal přidávat první obsah, jsem si uvědomil, jak moc pracné to bude.

Během včerejška jsem přidal prvních 60 zápisů a mám firmy pro čtyři města ze čtyřiceti (firmy v Reykjavíku mě určitě dost zdrží).

Podle časovače mi to vychází tak, že zvládnu průměrně přidat jednu firmu za 6 minut, takže to dává jenom 10 firem za hodinu! Předpokládal jsem alespoň dvojnásobek.

Navíc tohle ještě není ani finální verze příspěvků, nyní vkládám jenom základní informace (otevírací doba a kontakty), fotky a odkazy na sociální sítě. Texty budu dodávat Zobrazit více

Zdroj: http://seopizza.cz/cesta-k-vydelecnemu-zahranicnimu-webu-dil-ii-prvnich-60-firem/

      

Cesta k výdělečnému zahraničnímu webu – díl I.

Konečně! Po mnoha letech tvorby MFA, affiliate webů a e-shopů jsem dostal nápad na projekt, na který se dokážu plně koncentrovat a nebudu utíkat k ničemu jinému.

V jednom z předchozích článků jsem zmiňoval, že se chystám vybudovat travel portál pro cestovatele na Islandu, kde bych sdružoval všechny informace o ubytování, pronájmech aut, stravování atd.

Web měl vypadat jako rozšířený Booking.com (zaměřený jenom na Island), takže základ by byl katalog ubytování, společností na pronájem aut, cestovních agentur a k tomu bych se snažil udělat online průvodce po ostrově.

Když jsem se měl ale pustit do práce a začít tvořit obsah, neměl jsem Zobrazit více

Zdroj: http://seopizza.cz/cesta-k-vydelecnemu-zahranicnimu-webu-dil-i/

      

Shrnutí roku 2018

Rok 2016 pro mě byl koncem krize a deprese, ke které jsem se za roky podnikání dopracoval. Přemýšlel jsem, jak by se dal popsat rok 2018, ale nestalo se nic, co by mě zásadně změnilo. Za posledních 7 let byl rok 2018 rozhodně tím nejklidnějším období, které jsem zažil.

To může navenek působit dost nudně, ale já jsem za to rád. Za měsíc mi bude 28 a uvědomuju si, že už bych měl přestat plýtvat časem zkoušení různých podnikatelských záměrů nebo na nový životní styl.

Myslím, že jsem teď na nějakou dobu našel stabilní místo, kde zůstanu a nebudu muset nic měnit.

Uvědomil Zobrazit více

Zdroj: http://seopizza.cz/shrnuti-roku-2018/

      

Hledám nejsnazší cestu jak vydělávat na Islandu přes internet

Já vím, že to za poslední měsíce vypadá, že zase dělám na několika věcech najednou a nic nedotahuju do konce. Začal jsem pronajímat auta, pak jsem chtěl cestovní portál o Islandu v angličtině, potom web o Islandu v češtině a před pár dny jsem chtěl dělat ebook o tom, jak si najít práci na Islandu…

Všechno, co jsem zmínil chci dělat pořád dál, jenže situace se teď změnila a já se snažím najít způsob, jak se tu dostat k penězům rychleji.

Pronájem aut jsem musel pozastavit jednak kvůli tomu, že přišla zima a také proto, že obě auta jsou teď v servisu. Zobrazit více

Zdroj: http://seopizza.cz/hledam-nejsnazsi-cestu-jak-vydelavat-na-islandu-pres-internet/