Jak zrušit Facebook?

Přechod do nastavení Facebooku

Kdysi dávno jste si vytvořili Facebookový profil, ale nyní vám přijde, že Facebook ví vše kolem vás, máte plné zuby komentářů od haterů nebo je pro vás Facebook jednoduše k ničemu? Níže si ukážeme, jak zrušit Facebook. Máte na výběr dvě varianty zrušení, respektive deaktivování účtu.

První variantou je pouze jakési dočasné zrušení, kde si dáte od Facebook spíše jen pauzu. V takovém případě zřejmě předpokládáte, že se po nějaké době vrátíte zpět na sociální síť Facebook. Jaké to Zobrazit více

Zdroj: https://www.smuton.cz/jak-zrusit-facebook/

      

Sdílení přístupu do Google Analytics

Sdílení přístupu do Google Analytics | Smuton.cz

Jak sdílet přístup do Google Analytics?

Chcete optimalizovat web pro vyhledávače? Pokud ano, tak jedním z prvních kroků, které potřebuji pro vyhodnocování výsledků je, abyste se mnou sdíleli přístup do Google Analytics. Je to zejména z toho důvodu, abych viděl, jaké jsou výsledky po implementaci různých úprav či vylepšení. Postup přidání nového uživatele je velmi rychlý.

Přihlaste se do svého účtu v Google Analytics. Nahoře vyberte účet (číslo Zobrazit více

Zdroj: https://www.smuton.cz/sdileni-pristupu-do-google-analytics/

      

Přidělení přístupu do Google Search Console

Přechod do nastavení v Google Search Console | Smuton.cz

Jak přidělit přístup do Google Search Console?

Chcete optimalizovat web pro vyhledávače? Jestliže ano, tak jedním z prvních kroků, které potřebuji pro vyhodnocování výsledků je, abyste se mnou sdíleli přístup do Google Search Console. Jedná se o základní SEO nástroj přímo od Google, který v podstatě propojuje váš web či e-shop s vyhledávačem. Díky tomuto nástroji budete vědět, jak se tváří Googlebot na váš web.

Jakmile mi umožníte přístup, budu moci <a target="_blank" href="https://www.smuton.cz/ctr/" title="Slovník pojmů Zobrazit více

Zdroj: https://www.smuton.cz/prideleni-pristupu-do-google-search-console/

      

Jak přidat nového uživatele ve Smartlook

Přechod do nastavení organizace ve Smartlook

Jak přidat nového uživatele ve Smartlook?

Chcete využít služby pro analyzování chování uživatelů nebo třeba optimalizovat web pro vyhledávače? V případě, že ano a používáte online aplikaci Smartlook (affiliate odkaz), tak budu rád, pokud mě přidáte jako nového uživatele.

Aplikace Smartlook usnadní pochopit chování uživatelů na konkrétních stránkách, a to prakticky v reálném čase. Uvidíte přesně jak uživatelé vašich stránek pohybují myší, na co klikají, kam scrolují apod.

Jak mě přidat do vašeho účtu?

Jakmile budete v Zobrazit více

Zdroj: https://www.smuton.cz/jak-pridat-noveho-uzivatele-ve-smartlook/

      

Jak vytvořit Facebook Pixel kód a implementovat na web?

FB Business manager - přechod do Nastavení firmy | Smuton.cz

Co je Facebook pixel kód a proč ho mít na webu?

Facebook pixel kód, někdy také jako FB pixel, poskytne spoustu užitečných informací o návštěvnosti vašeho webu, ale také umožní vytvářet pokročilé remarketingové kampaně. Dozvíme se např. věk uživatelů, geografické údaje, jaké produkty si prohlíží (v případě, že máte e-shop) a mnohé další informace, které můžete následně efektivně použít při vytváření Facebook reklam. Budete mít jednoduše více informací o vaší cílové skupině, která se pohybuje na Facebooku.

Kód pixel je třeba umístit na web, podobně jako jiné kódy, např. Google Analytics atd. Zobrazit více

Zdroj: https://www.smuton.cz/jak-nastavit-facebook-pixel-kod/

      

SEO

🙂

SEO vychází z anglických slov Search Engine Optimization. Často špatně označováno jako Search Engine Optimalization. Česky se to pak nejčastěji překládá jako optimalizace pro vyhledávače. SEO souvisí i s marketingem (SEO mkt) či samozřejmě copywritingem.

SEO je akronym, a proto označení jako SEO optimalizace je špatné, neboť kdybychom rozvedly zkratky jednotlivých písmen, řekli bychom optimalizace pro vyhledávače optimalizace :-).

Člověk, který se zabývá optimalizací webu je nejčastěji označován jako SEO specialista, SEO konzultant či SEO expert, ale někteří tyto lidi označují i dokonce jako SEO optimalizátor. Důležité tedy je vědět, o co se jedná

Co je práce SEO Zobrazit více

Zdroj: https://www.smuton.cz/co-je-seo/

      

Jak založit Facebook Business Managera a účet pro reklamu?

Prostředí Facebook Business Managera | Smuton.cz

Proč mi zpřístupnit vaši stránku v Business Manageru?

Pomocí nástroje Facebook Business Manager lze tvořit reklamy pro vaší firemní Facebook stránku, ale i Instagram profil (Facebook a Instagram je jedna firma). Tvořit reklamy lze sice i v rámci samotné Facebook stránky pomocí tlačítka ,,Propagovat příspěvek“, ale pro pokročilé funkce tvorby reklam je nutné založit Facebook Business Manager a mít vytvořený ,,Účet pro reklamu“. Jak na to si ukážeme níže.

Jestliže jsme tedy na začátku naší spolupráce, ohledně správy Zobrazit více

Zdroj: https://www.smuton.cz/facebook-business-manager-partner-smuton-cz/

      

Jak propojit Instagram s Facebook stránkou?

Přechod do nastavení Facebook stránky

Jak propojit Facebook stránku s Instagramem

Pokud chcete spravovat sociální síť Instagram (přidávání příspěvků), je potřeba propojit vaší Facebook stránku s Instagramovým profilem. Tyto dvě sociální sítě vlastní jedna firma, takže je vše velmi rychlé. Tento návod je platný pro nový vzhled Facebooku.

Přejděte na vaší Facebookovou stránku, kterou chcete s Instagramem propojit a v levém panelu klikněte na Nastavení.

V lévém panelu klikněte na Instagram.

Nyní klikněte na tlačítko Připojit účet.

<img loading="lazy" src="https://www.smuton.cz/wp-content/uploads/2020/04/propojeni-s-instagramem-2.jpg" alt="Propojení s Instagram Zobrazit více

Zdroj: https://www.smuton.cz/jak-propojit-instagram-s-facebook-strankou/