Dropshipping ako zaujímavý spôsob zarábania na internete (ROZHOVOR)

Zoznam dodávateľov Dropshipping.cz

Námet na tento rozhovor mi prišiel po rozhovore s kamarátom, ktorý pracuje z coworkingu a hovorí mi “Everyone is doing dropshipping here and they make so much fucking money!”

Áno, skutočne sa veľa digitálnych nomádov (prevažne z USA) živí dropshippingom, pritom u nás väčšina ľudí ani nevie, čo tento výraz znamená. Dokonca aj Johnny FD, ktorého som stretol v Chiang Mai, predal svoj prvý dropshippingový projekt za 60 000 dolárov. A to sú už pekné peniaze!

Preto som chcel vedieť, či si aj u nás niekto dropshippingom reálne zarobí.

Dostal som tip na Ondreja Cipru, ktorý má na Zobrazit více

Zdroj: https://www.chodelka.sk/dropshipping/

      

E-mailový marketing pre pokročilých: “Svojich prvých 100 odberateľov môžeš mať za menej ako 24 hodín!” (ROZHOVOR)

Open rate a click rate na kampaň, ktorú posielam návštevníkom blogu

Ďalší super rozhovor je tu!

Rozhovor s Dominikom Harmanom je najdlhším článkom u mňa na blogu a má viac ako 3 000 slov. Je určený pre pokročilých.

Dominik je skutočný týpek čo sa e-mailingu týka a v rozhovore preberieme mimo iného… social proof, scarcity, rôzne automatizácie, segmentácie.. pretože e-mailový marketing je viac ako iba získať kontakt a poslať 5 e-mailov.

Poďme na to!

O e-mailovom marketingu pre skutočných profíkov: Rozhovor s Dominikom Harmanom

OTÁZKA: Ahoj Dominik, ďakujem, že si si našiel čas na rozhovor o e-mailovom marketingu, veľmi sa teším. Vieš sa nám v skratke predstaviť? Čomu sa venuješ, si freelancer Zobrazit více

Zdroj: https://www.chodelka.sk/e-mailovy-marketing-rozhovor/

      

Analýza e-shopu Coffeein.sk z pohľadu SEO a UX (+VIDEO)

Analýza - super vec

Tak ma napadlo spraviť rozhovor o SEO, linkbuildingu…opýtal som sa na Twitteri, že či niekto niekoho kvalitného na tieto témy nepozná.

Prišiel mi tip na Mareka Šulíka z Visibility.

Keďže laťku tohto blogu mám nastavenú vysoko, musel som si najpr overiť, či bude Marek tým správnym človekom pre rozhovor. Po prečítaní pár Marekových článkoch som vedel, že ide o veľkého profíka…ktorý sa rád podelí o svoje know-how.

Mareka som oslovil, ale stále som rozmýšlal na akú tému rozhovor spraviť, aby bol čo najviac prínosný pre čitateľov..a hlavne čo najviac praktický.

Vymenili sme si pár e-mailov Zobrazit více

Zdroj: https://www.chodelka.sk/seo-analyza/

      

Hľadám BLOGERKY na spoluprácu s novým produktom zo zelených superpotravín

Blendea SUPERGREENS

Ak píšeš český alebo slovenský blog o smoothie, zdraví, strave, vegetariánstve/veganstve, detoxikácii…ale kľudne aj móde alebo kozmetike, čítaj ďalej.

Hľadám SK/CZ blogerky pre nezávislé recenzie nášho super produktu Blendea SUPERGREENS.

Blendea je zelená zmes, ktorá má v sebe chlorellu, spirulinu, zelený jačmeň a mladú pšenicu. Úplne že TOP kvalita (za to ručím!) a super zloženie, ktoré zlepšuje trávenie, pleť, je to fajn na imunitu ale pomôže aj pri detoxikácii..máme na produkt desiatky výborných referencií a chceme ešte viac dať ľuďom o produkte vedieť.

Blendea neobsahuje lepok, je v BIO kvalite a neobsahuje žiadne Zobrazit více

Zdroj: https://www.chodelka.sk/hladam-blogerky/

      

Koľko €€€ si zarobím pomocou blogu???

Chodelka.sk - stúpajúca návštevnosť blogu za viac ako 4 roky blogovania

Posledný článok o nástroji SEMrush vyvolal diskusiu vo Facebookovej skupine, v ktorej som ho promoval. Keďže článok ma neuveriteľných 7!!! affiliate odkazov, tak sa do mňa všetci obuli, že..

…ide o klasický affiliate článok hraničiaci so SPAMom…

…odporúčam nástroje, iba kvôli tomu, že majú affiliate program…

…zarábam pomocou skrytej reklamy…

Nakoniec som z toho vyšiel ako niekto, kto sa chce na ostatných nabaliť pomocou affiliate predajov. V pohode, nevadí mi to, stávajú sa aj horšie veci.

Ale aby som trochu dostal ľudí do reality, tak rozoberiem affiliate zárobky z môjho blogu za posledné 4 roky blogovania, kedy som stihol napísať 91 článkov a priviesť Zobrazit více

Zdroj: https://www.chodelka.sk/blogovanie/

      

SEMrush – výborný nástroj na SEO, ktorý nemá konkurenciu!

SEMrush

SEMrush je jeden z mojich obľúbených SEO toolov, aj keď som doteraz používal iba FREE verziu (je dosť obmedzená). Keďže mi nástroj veľmi pomohol hlavne pri linkbuildingu a tvorbe nových tém, povedal som si, že skúsim platenú verziu.

Majú 7 dennú TRIAL verziu (zaregistrovať sa môžete tu). Inak tool stojí mesačne 99 dolárov, čo je celkom dosť. Ale ukážem vám, že TRIAL stojí za vyskúšanie, pretože si môžete spraviť zadarmo analýzu odkazov a konkurencie a nepokračovať.

SEMrush – skúšam TRIAL verziu

Registrácia je v celku jednoduchá a následne zvolíte, že máte záujem o <a target="_blank" href="https://www.chodelka.sk/semrush" Zobrazit více

Zdroj: https://www.chodelka.sk/semrush-recenzia/

      

ROZHOVOR s affiliate partnerom, ktorý dosahuje mesačné výnosy až 5 000 €!

Petr v kancelárií

Predošlý rozhovor s Patrikom mal veľký úspech a za pár týždňov si ho prečítalo viac, ako 5 000 ľudí. Preto som sa rozhodol, že spravím ďalší rozhovor s úspešným affiliate partnerom, ktorý sa vie pomocou affiliate marketingu slušne uživiť.

Dnes mi na otázky bude odpovedať Petr Jurča, známy český affiliate partner, ktorý mesačne vyfaktúruje až 130 000 Kč (takmer 5 000 €) a pôsobí nielen na českom, ale aj na anglickom trhu.

Petr v kancelárii

Poďme na to!

MOMENT! Pred tým ako začnete čítať, pošlite mi hlas v Blogerovi roka. Stačí vložiť e-mail tu. Budem Zobrazit více

Zdroj: https://www.chodelka.sk/rozhovor-petr/