Cashback jako součást marketingové strategie e-shopu

cashback plnapenezenka.cz

Cashback, tedy vrácení peněz z nákupu, patří k velmi oblíbeným způsobům nakupování na internetu nejen v zahraničí, ale už i v našich zeměpisných šířkách.

Cashback portálů je více, například PlnaPenezenka.cz.

Nákupy ve více než 300 zaregistrovaných e-shopech využívá aktuálně téměř 400 000 uživatelů.

Jaké jsou výhody cashback portálů pro samotné e-shopy a zákazníky, jsme se zeptali Petra Marcelyho, který má na starosti fungování portálu PlnaPenazenka.sk.

1. Petře, cashback portálů je na Slovensku i v Čechách poměrně hodně. Řekněte, proč bych si měla vybrat právě PlnaPenezenka.cz? Nabízíte zaregistrovaným zákazníkům nebo e-shopařům něco navíc? Čím je právě váš cashback jiný než ostatní?

Jak vybrat ta správná klíčová slova

Jak jste na tom se seznamem klíčových slov? Aktualizujete jej pravidelně? Kde hledáte ta správná keywords pro svůj e-shop, blog nebo webovou stránku?

Výběr správných klíčových slov je pro vaše podnikání na internetu velmi důležitý. Nikdo nechce své peníze vyhazovat jen tak ven oknem. Ani vy, že?

Proto jsme pro vás připravili 2 nové návody. Tady jsou:

Chcete zlepšit pozice svého webu ve výsledcích vyhledávání? Dejte si záležet na výběru těch správných klíčových slov a relevantním title.

1. Klíčová slova

Ve vašem internetovém obchodě nebo webové stránce ve Flox 3 je zakomponujte do nadpisů stránek, názvů produktů, title, URL identifikátorů, samotného obsahu, anchor textů, alternativních Zobrazit více

Zdroj: http://blog.byznysweb.cz/2017/09/jak-vybrat-ta-spravna-klicova-slova/

      

Představujeme poslední čtyři odborníky konference esko2017

Zlatý partner konferencie esko2017 je DPD SK

Doufáme, že jste si pořádně oddechli a načerpali nové síly.
Čeká vás náročné období předvánočního prodeje, a proto je dobré, když se na něj připravíte předem.

Jednou z možností, jak letos získat rekordní počet objednávek, je účast na konferenci esko2017.Pokud přemýšlíte o expanzi na Slovensko, tím spíš. Přední slovenští odborníci z různých sfér vám poradí, jak na podnikání na Slovensku v souladu s platnou legislativou.

První spíkry konference esko2017 již znáte. Dnes vám představíme poslední čtyři odborníky, kteří 22. září 2017 zavítají do Trenčína. Seznamte se:

Zlatým partnerem konference #esko2017 je DPD SK

BiznisWeb a zlatý partner – DPD SK organizuje konferenci esko2017. Cílem konference je nabídnout odpovědi na všechny otázky spojené s podnikáním na internetu. Již 22. 9. 2017 se vám představí přední spíkři slovenské e-commerce scény, aby vám odevzdali nejnovější poznatky z online světa. Kromě toho se naučíte psát trefné prodejní texty nebo rozjet e-shop pro slovenské zákazníky v souladu se slovenskou legislativou.

Zlatý partner DPD SK pro vás rovněž připravuje zajímavou přednášku. Chcete vědět, o čem bude? Zeptal jsem se Mgr. Andrei Bačíkové, MBA, Marketingové a PR manažerky společnosti DPD, za vás:

1. DPD SK se stala zlatým partnerem konference esko2017. Co Zobrazit více

Zdroj: http://blog.byznysweb.cz/2017/09/zlatym-partnerem-konference-esko2017-je-dpd-sk/

      

Jak vypadá úspěšný e-shop a webová stránka?

jak vytvořit úspěšný e-shop nebo webové stránky

Krásný den přejeme,
do konce okurkové sezony máte ještě spoustu času na vylepšení svého e-shopu nebo webové stránky.

Jak vypadá úspěšný e-shop/web?

Jak vybudovat úspěšný e-shop nebo webovou stránku, je jedna ze základních otázek podnikatelů.

Jedná se o kontinuální proces, neustálé aktualizace, inovace atd. Když chcete mít i vy úspěšný e-shop, základem je, že nebude obsahovat žádný z následujících prvků:

1. GIF na titulce

Ano, když máte perfektní gifko, je třeba jej sdílet do světa, ale určitě ne přes titulku webu. Navíc, pokud má přes 5 MB a právě jste díky PPC „chytli“ zákazníka v dovolenkové destinaci s omezeným internetovým připojením, hned jej ztrácíte. Nechcete přece Zobrazit více

Zdroj: http://blog.byznysweb.cz/2017/08/jak-vypada-uspesny-e-shop-webova-stranka/

      

Unikátní produkty v e-shopu přitáhnou zákazníky jako magnet

Veronika Filipin waterfall-products.cz

Veronika Filipin s manželem v showroomu waterfall-products.cz

Přemýšlíte o tom, jak vytvořit úspěšný e-shop? Jedním z předpokladů jsou jedinečné produkty. Nebo nadčasové, jako v případě Veroniky Filipin z waterfall-products.cz.

Prvního dodavatele si vygooglila, objednala na zkoušku 20 ks retro vodovodních baterií a riskovala celou výplatu. První měsíc sice nic neprodala, ale neztrácela naději a vyplatilo se.

Spolu s manželem se jim za 4 roky aktivní spolupráce podařilo zdvojnásobit tržby na milion Kč měsíčně. Další z příběhů o tom, jak podnikání, do kterého vkládáte celé své srdce, přináší ovoce.

1. Veroniko, waterfall-products.cz jsou oblíbené a známé nejen Zobrazit více

Zdroj: http://blog.byznysweb.cz/2017/08/unikatni-produkty-e-shopu-pritahnou-zakazniky-jako-magnet/