LinkedIn jako marketingový nástroj

LinkedIn jako marketingový nástroj

Ovládněte trh práce a zjistěte, jak využít LinkedIn naplno

Nejen sociální síť pro dospělé milovníky nažehlených obleků, ale i efektivní marketingový nástroj pro zaměstnance, freelancery, firmy i uchazeče o zaměstnání a působivá databáze pro HR zároveň. To je síť LinkedIn, o jejíž výhodách a principech nám bude ve čtvrtek 8. dubna vyprávět náborová a kariérní konzultantka, Aneta Kořínková. Ve své online přednášce nám přiblíží, jak si úspěšně vybudovat kvalitní a rozsáhlou síť kontaktů, jak na LinkedInu rozvíjet kariéru a strategicky tvořit vlastní obsah tak, aby nám pomohl vyniknout a uspět na nekompromisním trhu práce.

V čem tkví potenciál sítě LinkedIn a pro Zobrazit více

Zdroj: https://blog.byznysweb.cz/2021/04/linkedin-marketingovy-nastroj/

      

Jak na influencer marketing – rozhovor s Janou Malaga

jak na influencer marketing

Přemýšleli jste někdy nad tím, proč vlastně influencer marketing funguje a zda je vhodný i pro vaši značku nebo produkt?

Pokud ve svém e-shopu prodáváte produkty z odvětví krása, zdraví, zábava, rodičovství, cestování, móda, jídlo, hudba, DIY návody nebo technologie (zdroj: harton.sk), tak rozhodně ANO.

Lidé totiž věří influencerům víc než konkrétní značce. V době reklamní slepoty, kdy na nás odevšad vyskakují reklamy, je přirozený obsah od influencera vítaným zpestřením.

Pokud zvažujete využití influencer marketingu, třeba i pro jazykové verze svého e-shopu, v rozhovoru s Jankou Malaga z Content Agency se dozvíte:

Jak pomůže affiliate marketing vašemu e-shopu dosáhnout stanovených cílů nejen v roce 2020?

výhody affiliate marketingu pro e-shop

S Jaroslavem Janíčkem z AffilBox.cz jsme si povídali i o tom, jak prostřednictvím affiliate marketingu:

1. Jardo, nedávno jste s Ondrou Martinkem koupili od Mária Roženského AffilBox. Začali jste zhurta, a to skvělou 30% slevou pro nové zákazníky v rámci Cyber Monday. Co plánujete na letošní rok?

Jaroslav Janíček, spolumajiteľ AffilBox.cz

Jaroslav Janíček, spolumajitel AffilBox.cz

Je to tak, začali jsme Cyber Monday slevou 30 % na první rok licence a mělo Zobrazit více

Zdroj: https://blog.byznysweb.cz/2020/02/jak-pomuze-affiliate-marketing-vasemu-e-shopu-dosahnout-stanovene-cile-nejen-roce-2020/

      

Top 5 šikovných českých nástrojů

test marketing mineru

Česká republika je v zahraničí známá svou historií a památkami, ale i jako země piva, hradů, lázní nebo skvělé kuchyně.

Věděli jste ale, že čeští rodáci drží prvenství ve vývoji rozhlasu, mají na svědomí třeba vynález kontaktních čoček, lodního šroubu, kostkového cukru nebo objevení krevních skupin?

Z Česka pochází také spousta skvělých nástrojů, které využívají marketéři na celém světě.

Znáte je?

Marketing Miner

Marketing Miner patří k nejlepším SEO nástrojům na trhu. Umožňuje získat různá data o klíčových slovech, doménách, URL adresách, zpětných odkazech, vašem brandu, cenách vaší konkurence apod. Spousta minerů vám získá ty správné marketingové podklady pro další rozvoj Zobrazit více

Zdroj: https://blog.byznysweb.cz/2019/10/top-5-sikovnych-ceskych-nastroju/

      

TOP 5 toolů ze Slovenska

Boosterberg- nástroj na automatizáciu

Šikovných rodáků ze Slovenska i Česka, kteří naše země v zahraničí reprezentují v tom nejlepším světle, je opravdu spousta.

Proto jsme se rozhodli připravit přehled top 5 nástrojů, které pomáhají e-shopařům rozvíjet podnikání a vytěžit z něj maximum.

Začneme těmi slovenskými nástroji, které usnadňují podnikatelům život a šetří čas i peníze.

BlueWinston

Momentálně nejlepší Google Ads automatizační nástroj pro inzerci produktů a tvorbu Shopping Ads v Google vyhledávání. Původně agenturní nástroj v roce 2017 vstoupil na mezinárodní trh a od té doby jej využívají i běžní e-shopaři.

Věděli jste, že?

Více než 50 % vašich zákazníků pravděpodobně zná jen část názvu vašich Zobrazit více

Zdroj: https://blog.byznysweb.cz/2019/10/top-5-toolu-ze-slovenska/

      

Březnové novinky ve FLOXu

vytvoření e-shopu na 30 dní zdarma přes ByznysWeb.cz

Dnešním dnem do e-shopů a webových stránek vytvořených v CMS FLOX od ByznysWebu přibyly 4 nové funkce:

1. Nejprodávanější produkty

Usnadní zákazníkům e-shopu rozhodování o koupi a ukáže jim nejprodávanější produkty z konkrétní kategorie nebo celého e-shopu.

2. Navštívené produkty

Chcete, aby návštěvníci vašeho webu viděli, které produkty si prohlíželi naposledy? Přidejte Widget Navštívené produkty.

3. Otázka k produktu

Jak umožnit potenciálním zákazníkům zeptat se na doplňkové parametry produktu? Další z novinek je možnost přidání Otázky k produktu.

4. Značky objednávky

Jak v přehledu objednávek rychle zjistit, které z nich obsahují poznámku od klienta nebo interní poznámku, Zobrazit více

Zdroj: https://blog.byznysweb.cz/2019/03/breznove-novinky-ve-floxu/

      

Ochrana označení prostřednictvím ochranné známky®

ochrana označení prostřednictvím ochranné známky

Ochranná známka umožňuje identifikovat výrobky nebo služby příslušného výrobce či poskytovatele služeb. Také slouží spotřebitelské veřejnosti orientovat se na trhu, opakovat pozitivní nákupy či se vyvarovat těch neuspokojivých. Ochranné známky však neslouží jen spotřebitelům, staly se významným marketingovým nástrojem, který podnikatelé využívají v rámci své obchodní strategie. Ochranná známka jako majetková hodnota je významnou částí hodnoty celého podniku a může mít také významný vliv na úspěch podniku.

Ochrana označení ViGi® Fashion prostřednictvím ochranné známky

Nejprve je třeba uvést, co může nově1 tvořit ochrannou známku, ve smyslu definice ochranné známky (§ 1a zákona č. 441/2003 Sb., o ochranných známkách, ve Zobrazit více

Zdroj: https://blog.byznysweb.cz/2019/03/ochrana-oznaceni-prostrednictvim-ochranne-znamky/

      

Petr Chvál – Konkurenční boj je všude, proto sázím na jedinečný obsah

Rozhovor s Petrem Chválem o podnikáná na internetu a e-shopech s herními konzolami

Petr Chvál v ByznysWebu provozuje celkově 4 e-shopy, z toho 3 s herními konzolami a příslušenstvím vytvořil jako vzájemné konkurenty.

Petr Chvál je již od svých 11 let zaníceným hráčem. Po skončení rodinného podnikání se rozhodl založit vlastní e-shop s herními konzolemi a příslušenstvím. Zvolil zajímavou obchodní strategii – vytvořil si celkem 3 internetové obchody, které si konkurovaly navzájem.

Vyplatilo se? Přesvědčte se sami. 🙂

1. Petře, svůj první e-shop jste si v ByznysWebu vytvořil v roce 2009, dnes u nás provozujete celkem 4 e-shopy, z toho 3 s herními konzolemi a příslušenstvím. Jak jste se dostal k Zobrazit více

Zdroj: https://blog.byznysweb.cz/2019/03/petr-chval-konkurencni-boj-je-vsude-proto-sazim-na-jedinecny-obsah/