Ilustrační fotografie jako nekalá obchodní praktika

ilustrační fotografie jako nekalá obchodní praktika

ilustrační fotografie na eshopu nebo web stránce nahraďte skutečným obrázkem produktu

Každý e-shop se snaží získat pozornost kupujících prostřednictvím fotografií nabízeného zboží. Kromě zajímavého popisu je dnes pro úspěšný prodej nezbytné představit zboží kvalitní produktovou fotografií. Problém nastává, pokud zboží na fotografii neodpovídá tomu, co kupující z e-shopu obdrží.

O výrobku je nutné zákazníka informovat jasně a srozumitelně

Mnozí provozovatelé e-shopů využívají tzv. ilustračních fotografií, tedy fotografií, které zobrazují obecně druh výrobku, nikoliv přesně ten konkrétní nabízený výrobek, jenž kupující na základě své objednávky obdrží. Tímto se e-shop vystavuje nejen riziku negativních reakcí ze strany kupujících, ale i případné právní sankce. Podle Zobrazit více

Zdroj: http://blog.byznysweb.cz/2017/11/ilustracni-fotografie-jako-nekala-obchodni-praktika/

      

Rozhovor o bitcoinech s Jiřím Procházkou

S Jiřím Procházkou, jedním ze zakladatelů největšího českého webu o obchodování s binárními opcemi, jsme si povídali nejen o jejich fungování, ale taky o jeho nedávno dokončené infografice o bitcoinech, kterou najdete na konci článku.


1. Jiří, obchodování s binárními opcemi je skvělá možnost vydělávání na internetu. Co všechno by měl umět úplný začátečník, aby se v této problematice zorientoval? Jaký je např. rozdíl mezi finanční burzou a opcemi?

Přesně, jak říkáte, obchodování binárních opcí je velice jednoduché. Začátečníkům bych ale jako první radu dal, aby se nenechali zlákat vidinou snadného zisku. Obchodování je sice jednoduché v principu, ale pokud chce člověk Zobrazit více

Zdroj: http://blog.byznysweb.cz/2017/11/rozhovor-jirim-prochazkou-obcebinarni-com/

      

Jak funguje BIANO e-shopařům z ByznysWebu

ako funguje Biano e-shopárom z BiznisWebu

Biano je pro e-shopy prodávající nábytek, užitkový textil a dekorace perfektním zdrojem nových zákazníků. Vyplatí se BIANO začlenit do své marketingové strategie a kdy můžete očekávat první objednávky? Zeptali jsme se našich klientů, e-shopařů z ByznysWebu.

Jaké jsou hlavní výhody Biano podle podnikatelky Veroniky Filipin z waterfall-products.cz, která tento prodejní kanál využívá víc než rok?

zkušenosti waterfall-products.cz s Biano.cz

Veronika Filipin s manželem prodává na Biano retro vodovodní baterie, umyvadla, vany, sprchy a koupelnové doplňky.

1. Veroniko, kdy jste se registrovala na Biano.cz a za jakou dobu přišly 1. Zobrazit více

Zdroj: http://blog.byznysweb.cz/2017/11/jak-funguje-biano-e-shoparum-byznyswebu/

      

Jaké změny přináší Explore Feed

aké zmeny prináša explore feed

Věděli jste, že Facebook má momentálně 2,06 miliardy uživatelů na celém světě a že se zvýšil počet těch, kteří jej využívají denně, až o 16 %? (zdroj)

Možná i to je důvod, proč Facebook připravil nový Explore Feed (tzv. Průzkumníka), který se testuje i na uživatelích ze Slovenska.

Proto pokud své produkty nabízíte i slovenským zákazníkům a máte pocit, že organická návštěvnost z Facebooku vám klesla, přečtěte si názory slovenských marketérů, ve kterých najdete i tipy, jak ztrátu vykompenzovat.

Jak změnu Explore Feedu vidí odborníci?

1. PizzaSEO

V souvislosti s Průzkumníkem je čas rozvíjet i další reklamní kanály nebo jednoduše své klienty Zobrazit více

Zdroj: http://blog.byznysweb.cz/2017/11/jake-zmeny-prinasi-explore-feed/

      

Nejlepší dárek je ten personalizovaný od babygift.sk

jak vytvořit e-shop

Zuzana Jánošová si svým podnikáním na internetu splnila sen. Nejenže si stihla naplno užít mateřskou dovolenou, ale svými unikátními produkty vykouzlila úsměv na tvářích tisíců obdarovaných. Originální osobní dárky z babygift.sk chytí za srdce opravdu každou věkovou skupinu. Vždyť posuďte sami.

budování značky babygift.sk přes influencery

1. Zuzko, jste velmi aktivní i na sociálních sítích. Na Instagramu najdeme spoustu fotek vašich produktů od známých osobností. Jak se vám tato strategie brandingu přes ambasadorky osvědčila?

Myslím si, že je to určitě výborná forma propagace, jelikož je to pro lidi, tedy nové klienty, reference z první ruky, a Zobrazit více

Zdroj: http://blog.byznysweb.cz/2017/11/nejlepsi-darek-je-ten-personalizovany-od-babygift-sk/

      

BIANO.cz – skvělý prodejní kanál pro prodejce nábytku a dekorací

Honza Davídek, konateľ BIANO.sk

Česká investiční skupina Miton zastřešuje kromě Slevomatu, Heureky, Glami nebo Bonami i další úspěšný projekt Biano. Jaký je jeho význam a přínos pro e-shopaře na českém i zahraničním trhu, se dozvíte v rozhovoru s jeho šéfem, Honzou Davídkem.

1. Jane, o Biano se toho napsalo již mnoho. Snad nejvýstižnější je vaše charakteristika: „Chceme být místem, které se lidem vybaví, když se řekne bydlení.“ Zdá se, že to se vám povedlo, spolupracujete se značkami jako Ikea, Sconto, Siko, Möbelix. Co ale znamená Biano pro samotné e-shopaře, kteří nabízejí související produkty a doplňky?

„I slovenská oděvní značka bez historie dokáže ušít kvalitní košile,“ říká Michal Števula

Michal Števula - zakladatel značky STEVULA

Michal Števula – zakladatel značky STEVULA

Michal Števula o vlastním podnikání snil již od vysoké školy. Studoval marketing, přitom každé léto trávil prací v USA a po návratu domů se vždy utvrdil v tom, že kvalita a nabídka služeb našich obchodů není adekvátní. A tak se jednoho dne rozhodl opustit rozběhnutou kariéru úspěšného marketéra a vybudovat si svou značku pánských a dámských košil stevula.cz.

1. Michale, jak se vám povedlo navázat spolupráci s Michalem Králem z Pricemanie a v čem vidíte její hlavní přínos?

Na internetu jsem našel nabídku ohledně dlouhodobého mentoringu. Cítil jsem, Zobrazit více

Zdroj: http://blog.byznysweb.cz/2017/10/i-slovenska-odevni-znacka-bez-historie-dokaze-usit-kvalitni-kosile-rika-michal-stevula/

      

Designové úpravy pro váš e-shop

webdizajnové úpravy na mieru

Věříme, že přípravy na vánoční sezonu 2017 u vás již začaly.

Pokud svůj internetový obchod provozujete na ByznysWeb.cz, máme pro vás pár tipů na designové úpravy na míru.

4 (nejen) vánoční webdesignové úpravy pro váš e-shop

1. Rotátor produktů

Využijete jej na jakýkoliv sezonní prodej nebo jako upoutávku na novinky v internetovém obchodě.

Jak funguje rotátor v praxi si můžete prohlédnout na ukázkovém webu.

2. Vyskakovací text k ikonkám ze štítků produktů

TIP ZDARMA: ikonky k štítkom produktov si ve FLOX 3 umíte vložit i sami a úplně zdarma. Dáte tak zákazníkům hned vědět, které vaše produkty Zobrazit více

Zdroj: http://blog.byznysweb.cz/2017/10/designove-upravy-pro-vas-e-shop/