Největší síla LinkedInu je ve vyhledávání a kontaktování

jak na LinkedIn

Efektivní marketingový nástroj pro zaměstnance, freelancery, firmy i uchazeče o práci a působivá databáze pro HR zároveň. To je síť LinkedIn, o jejíž výhodách i principech bude v úterý 11. prosince v brněnském Kině Scala vyprávět první certifikovaný LinkedIn recruiter ve střední a východní Evropě, Josef „José“ Kadlec. Návštěvníkům ukáže, jak využít LinkedIn ve svůj prospěch.

V čem tkví potenciál sítě LinkedIn a pro koho je určená?

Josef „José“ Kadlec: Největší síla LinkedInu je v datech, která můžeme na této síti najít. Jedná se o největší databázi lidí, kde je o nich velmi vysoká kvalita informací včetně toho, v jaké společnosti Zobrazit více

Zdroj: https://blog.byznysweb.cz/2018/12/nejvetsi-sila-linkedinu-je-ve-vyhledavani-kontaktovani/

      

Expanze a legislativa?

legislativa pro obchodování v EU

Každá země má svá právní i daňová specifika, na která je třeba při expanzi myslet. Ať už jde o vypracování všeobecných obchodních podmínek, právní i daňové poradenství v dané zemi, nebo založení společnosti a vedení účetnictví i toto jsou důležité součásti celého procesu expanze.

Všeobecné obchodní podmínky

Pokud jste se rozhodli provozovat internetový obchod v zahraničí, potřebujete vyřešit vypracování VOP a správně zacházet s osobními údaji klientů. V podstatě existují 2 způsoby a oba jsou správné.

Práva spotřebitelů a ochrana osobních údajů podléhají v celé Evropské unii jednotným normám a nařízením. Pokud plánujete rozjet své podnikání v zemi, Zobrazit více

Zdroj: https://blog.byznysweb.cz/2018/12/expanze-legislativa/

      

Nové bloky v CMS FLOX 3 přinesl Mikuláš

update FLOX 3

Mikuláš si pro e-shopaře z ByznysWeb.cz připravil více vylepšení jádra systému a 2 nové bloky, které pomohou designově vylepšit e-shopy nebo webové stránky vytvořené v CMS FLOX 3.

Tady jsou, seznamte se s nimi a přečtěte si, jak fungují:

1. Blok Výzva k akci (CTA)

Je ideální na odprezentování speciálních nabídek, například i Vaší vánoční akce nebo novoročních výprodejů.

2. BLOK MENU

Umožní vložit všechny důležité informace k nákupu např. do levého sloupce nebo užitečné informace, jako např. Obchodní podmínky, Reklamační řád nebo GDPR do patičky webu.

Novinkou je i možnost přiřadit ikonky k původnímu Zobrazit více

Zdroj: https://blog.byznysweb.cz/2018/12/nove-bloky-cms-flox-3-prinesl-mikulas/

      

Jak posunout marketing svého e-shopu na novou úroveň v roce 2019

marketingové trendy pro e-shop 2019

Tento článek popisuje některé z klíčových marketingových aktivit, na které nesmíte zapomenout, pokud chcete zvýšit obrat z e-shopu a posunout své podnikání na internetu na vyšší level.

Marketingová strategie

Pokud máte internetový obchod nebo podnikáte, je na zvýšení vašich obratů potřeba využívat plánování a marketingovou strategii. Platí to hlavně, pokud máte větší rozpočet a už nějaký ten čas podnikáte, resp. nabízíte své produkty a služby online. V případě, že děláte jen některé marketingové aktivity, Google Ads nebo Facebooku to dnes nemusí stačit.

Pokud vaši značku nikdo nepozná, Google Ads nemusí fungovat. Karol Voltemár

Nákup kliknutí sice nemusí být drahý, Zobrazit více

Zdroj: https://blog.byznysweb.cz/2018/12/jak-posunout-marketing-sveho-e-shopu-na-novou-uroven-roce-2019/

      

Evidence skutečných majitelů

evidence skutečných majitelů

Co je Evidence skutečných majitelů?

Ke dni 1. 1. 2018 byla zřízena evidence údajů o skutečném majiteli právnických osob a svěřenských fondů (dále jen „Evidence“). K tomuto kroku byla Česká republika zavázána na základě tzv. čtvrté směrnice o AML (Směrnice Evropského parlamentu a Rady 2015/849, o předcházení využívání finančního systému k praní peněz nebo financování terorismu, dále jen „Směrnice AML“).

Evidence má sloužit k zamezení praní peněz získaných trestnou činností. Pachatelé trestných činů se totiž mnohdy schovávají ve spletitých korporátních strukturách.

Evidence má podobu informačního systému veřejné správy, do kterého se zapisují zákonem vymezené údaje o skutečných majitelích právnických osob. Evidence je Zobrazit více

Zdroj: https://blog.byznysweb.cz/2018/11/evidence-skutecnych-majitelu/

      

Nové možnosti, nové příležitosti

úvod do expanze od Expandeco

Výhody prodeje přes internet jsou nesčetné. Od ušetření nákladů za pronájem kamenné prodejny přes nízké náklady za provoz samotného internetového obchodu až třeba po otevřený provoz pro zákazníky prakticky 24 hodin denně. Ale jedno z hlavních pozitiv je šířka působnosti vašeho podnikání.

Kouzlo prodeje přes e-shop objevilo již mnoho podnikatelů z Česka, jak dokazuje počet internetových obchodů, který byl na začátku roku 2017 přes 41 000. A toto číslo se neustále zvyšuje. Český trh je jedním z nejpřesycenějších v celé Evropě, co se počtu e-shopů na jednoho obyvatele týče.

Pokud si otevřete internetový obchod, nemusíte se omezovat na jedno konkrétní místo, např. Zobrazit více

Zdroj: https://blog.byznysweb.cz/2018/11/nove-moznosti-nove-prilezitosti/

      

Vánoční tipy pro váš e-shop

tipy a doporučení pro vánoční kampaně, vánoce a e-shop

Black Friday v plném produktu, Vánoce za dveřmi …

Dovolíme si proto ještě jednou zopakovat pár nejdůležitějších rad ze seriálu Jak připravit svůj e-shop na vánoční sezonu. Na závěr dnešního článku jsme přidali 5 zajímavých postřehů, které jsme si odnesli z akceleračních školení MastersGate Academy.

E-shopaři z ByznysWebu doporučují

Sekce TIP na dárek

Originalnehracky.sk doporučují sekci Tip na dárek. Do ní vyberte, např. přes blok Zobrazit produkt z, top produkty z jednotlivých kategorií.

Facebook obchod

Stačí na své FB stránce přidat kartu Obchod a nastavit vše potřebné Zobrazit více

Zdroj: https://blog.byznysweb.cz/2018/11/vanocni-tipy-pro-vas-e-shop/

      

Jak vytvořit prosperující fashion e-shop

jak vytvořit vlastní módní e-shop a rozjet podnikání na internetu

Založit e-shop, resp. vytvořit vlastní stránku je dnes otázka pár kliknutí.

Uplatnit svůj podnikatelský záměr v konkurenčním moři je už ale složitější. Proto jsme pro vás sepsali 10 tipů, které fungují a zároveň nezruinují vaši peněženku.

Základní atributy úspěšného e-shopu

Kromě rychlého, spolehlivého a bezpečného hostingu nebo redakčního systému (CMS), na kterém bude váš e-shop fungovat, potřebujete i responzivní webdesign. Počet zákazníků, kteří nakupují přes mobilní zařízení, rapidně stoupá. U některých našich klientů, kteří provozují fashion e-shopy, vzrostl počet mobilních konverzí meziročně o 20–40 %.

Nejefektivněji dokážete své potenciální zákazníky zaujmout právě poutavými fotkami. Bez nich se dnes tvorba Zobrazit více

Zdroj: https://blog.byznysweb.cz/2018/11/jak-vytvorit-prosperujici-fashion-e-shop/