Moderní doba

Jaromír se podrbal na řiti, ze slipů vytáhnul orgonit, který se tam z původního umístění pod polštářem dostal neznámo jak, klátivě dorazil k oknu a vyhlédl ven. Čtyři sněhobílé čáry na blankytném nebi ho nasraly hned po ránu. “Kurva, zas to na nás sypou, celý den bude stát za bačkoru.” Ulevil si.

Dorazil do koupelny, kde tiše šuměl filtrátor a ionizátor pitné vody, popadl dřevěnou štětku a kok… Zobrazit více

Zdroj: http://www.blabolnik.cz/moderni-doba

      

Horoskopy

Se na to věčný honění můžu vysrat, vykřikl Merkur horký vzteky. Zase musím frčet retrográdně a ještě mě čeká setkání s tím idiotem Býkem. Víte, co mi řekl posledně? Ostatní planety gravitačně pokrčily rameny. Proč s sebou taky někdy nepřivezu nějakou pěknou krávu!

Je to vůl, ne býk, usoudil Saturn a začal couvat. Já pádím na rande se Střelcem. Taky nic moc, ale je s ním aspoň prča a n… Zobrazit více

Zdroj: http://www.blabolnik.cz/horoskopy

      

Pohotovost

“Pane doktore, máme vážný problém,” vrazila exoticky vyhlížející sestřička do ordinace, “právě nám rychlá záchranná rikša dopravila pacienta v kritickém stavu.” Lékař pozdvihl obočí, až se mu narovnaly oči, povstal, odkráčel od nemocného, kterého právě ošetřoval, aby zachoval diskrétnost, a optal se chatrnou češtinou: “Co stalo se pacnetovi?”

Sestra naklonila hlavu a šeptla doktorovi do ucha p… Zobrazit více

Zdroj: http://www.blabolnik.cz/pohotovost

      

Pravda o vodě

Holky, neuvěříte, co ten můj blbec včera provedl, zavrtěla nevěřícně hlavou chlordioxidem odbarvená blondýnka a usrkla z vinného střiku.

Dámy sedící kolem stolku v útulné vinárničce zbystřily. Hbitě si přeložily slovo blbec na manžel a byly upřímně zvědavé na sondu do duše muže své kamarádky. Chápaly problémy partnerského soužití, poněvadž podobné exoty vlastnily také.
Povídej, přeháněj… Zobrazit více

Zdroj: http://www.blabolnik.cz/pravda-o-vode

      

Z deníčku konspirátora

6:50
Probouzím se. Kontroluji sílu Nandyho orgonitového protielektrosmogového zařízení a poté zapínám wi-fi. Nefunguje, sviňa. Včera jsem se na svém facebookovém profilu nechvalně zmínil o šmírování, jakým nás častuje Bill Gates a tohle je výsledek. Zablokovali mě! Musím to dát světu na vědomí. Ale, kurva, jak? Když jsem offline?

6:57
Zjišťuji, že v rámci preventivní zdravotní sebeobrany jsem … Zobrazit více

Zdroj: http://www.blabolnik.cz/z-denicku-konspiratora

      

Z cyklu fiktivních rozhovorů

Věděl jste, že Země je ve skutečnosti placatá a Amíci nikdy na Měsíci nebyli, protože je to pouhý hologram?
To mi ve škole zatajili, odpovídám popravdě a proklínám svého učitele fyziky, jemuž jsme pro jeho malý vzrůst přezdívali Lulík.

A že rakovina je vymyšlená choroba vám taky nikdo nepověděl, že?
Ne.
A že nás letadla NATO sprejují, abychom byli blbí a dobře ovladatelní jste též net… Zobrazit více

Zdroj: http://www.blabolnik.cz/z-cyklu-fiktivnich-rozhovoru

      

V servisu

Vrzly dveře a do malého servisu dovrávoral plachý mužík s bednou v podpaží. Opatrně uložil zavazadlo na pult, odkašlal si a oslovil přítomného servisního technika.
Nefunguje mi počítač, pane. Jenom si tak divně hučí, ale obraz nenaběhne. Mohl byste mi ho, prosím, opravit? Přešlápl z nohy na nohu a nesměle zalhal: A pokud by to bylo jen trochu možné, strašně spěchám, poněvadž práce nepočká. … Zobrazit více

Zdroj: http://www.blabolnik.cz/v-servisu

      

Rozhovor

Vy jste známý skeptik, že jo?
Mám ten dojem, přiznávám opatrně.
A baví vás to?
No, je to fuška, kápnu božskou.
Takže třeba ani nevěříte na Teslovu volnou energii zcela zdarma a pro všechny?
Pokud opravdu existuje, pak ještě nebyla objevena, protože termodynamické zákony se zatím nikomu v lidských dějinách nepodařilo oblafnout. Lituji, že jsem se nechal zatáhnout do rozhovoru.

Ale … Zobrazit více

Zdroj: http://www.blabolnik.cz/rozhovor