NOVINKA: Ipouzdro

ipouzdro-AC-blog

Ipouzdro s 3,5% provizí

Představujeme nový program Affiliate Clubu,

Ipouzdro.cz je největší specializovaný obchod s příslušenstvím pro produkty Apple v České Republice. Najdete zde nejen obaly a kryty na iPhone, ale i další příslušenství pro iPhone, iPad, iPod a MacBook. E-shop se pyšní vysokou kvalitou za dobrou cenu, ale také dopravou zdarma od objednávek nad 1 000,- Kč, doručením do 24 hodin nebo kamennou prodejnou na Praze 2.

Doporučení k propagaci

Rotátor bannerů

rotator-banneru-AC-blog

Jak na rotátor bannerů

Přejete si vytvořit rotátor bannerů, ale nevíte, jak na něj? Níže najdete návod, se kterým to zvládnete hravě.

Možnost k vytvoření rotátoru bannerů najdete v administraci AffiliateClubu v části Tools -> Ad Groups.

Snímek obrazovky 2019-06-05 v 12.48.42

Zde pak již vyvoláte rozhraní pro tvorbu nového reklamního prvku kliknutím na tlačítko Create Ad Group.

Snímek obrazovky 2019-06-05 v 12.49.58

V následujícím dialogovém okně si prvek pojmenujete, zvolíte si druh (v případě rotátoru bannerů tedy Banner), požadované rozměry, nastavíte, zda je prvek již aktivní, a zvolíte si princip obměny bannerů.

Při zvolení By Custom Zobrazit více

Zdroj: https://blog.affiliateclub.cz/rotator-banneru/

      

NOVINKA: Epiderma

epiderma-AC-blog (1)

Epiderma se 17,5% provizí

Představujeme nový program Affiliate Clubu,

Epiderma.cz je speciální dermokosmetika, ryze česká značka, která přichází se svými prvními výrobky pro problematickou pleť s akné, ekzémy a lupénkou. Značka Epiderma speciální dermokosmetika se profesionálně zabývá ošetřením a zklidněním problematické pokožky za pomocí své protizánětlivé a regenerační kompozice, která je předmětem patentu celoevropského významu.

Doporučení k propagaci

 • vysoká provize
 • přírodní, léčivá a hypoalergenní dermokosmetika
  • kosmetika určená všem, kteří chtějí vypadat a cítit se zdravě a mladě
  • kosmetika pro problematickou kůži – alergická, svědivá a suchá pleť, akné, ekzém, lupénka, seborea a další dermatitidy
  • klidní různé kožní problémy, ale také urychluje svým kvalitním přírodním složením regeneraci Zobrazit více

   Zdroj: https://blog.affiliateclub.cz/novinka-epiderma/

         

NOVINKA: Ergo-interier

Ergo-interier.cz-AC-blog

Ergo-interier s 6% provizí

Představujeme nový program Affiliate Clubu,

Ergo-interier.cz je specializovaný e-shop a showroom, který nabízí zákazníkům kancelářské židle, zdravotní židle Therapia, výškově nastavitelné stoly, dětský rostoucí nábytek a další kancelářský nábytek na míru potřebám zákazníků. Ergo-interier spolupracuje s předními českými dodavateli. Výhodou nákupu u prodejce je především garantovaná kvalita a prodloužená záruka.
Zdravý životní styl nejen doma, ale i v kanceláři. Obchod začíná tam, kde běžná kancelář končí – více energie pro společný čas s rodinou i po práci? Jak na to naleznete na e-shopu.

Doporučení k propagaci

NOVINKA: Allegria

Alegria-AC-blog

Allegria – Firma na zážitky se 7,5% provizí

Představujeme nový program Affiliate Clubu,

Firmanazážitky.cz (Allegria) cílí na všechny, kteří si chtějí užívat života naplno a vzpomínat na řadu zážitků. Na trhu se pohybuje od roku 2004. Vznikla jako spontánní nápad slečny, které jako ty nejlepší dárky z dětství utkvěly právě zážitky a rozhodla se tuto vzpomínku oživit. Ve světě už sice byly zážitkové dárky zcela běžné, u nás ovšem ještě ne. Allegria tedy zaznamenala raketový úspěch a za čtyři roky působení na českém trhu byla přizvána do jako reprezentant ČR do Celosvětové aliance zážitkových firem. V dnešní době už patří Zobrazit více

Zdroj: https://blog.affiliateclub.cz/novinka-allegria/

      

NOVINKA: Sixty

sixty-AC-blog

Sixty s 4% provizí

Představujeme nový program Affiliate Clubu,

Sixty.cz je e-shop nabízející značkové oblečení a doplňky pro muže a ženy. Značky jako Calvin Klein, Diesel, Michael Kors, Hugo Boss, Replay, Guess, Armani, Versace a mnoho dalších. Veškeré zboží je skladem s doručením do druhého dne.

Doporučení k propagaci

NOVINKA: SmartPress

smart press-AC-blog

SmartPress s 5% provizí

Představujeme nový program Affiliate Clubu,

SmartPress.cz je e-shop nabízející originální české kuchařky a další výjimečné knihy.
Knihy vytváří s radostí a láskou a vybírají takové tituly, které mají smysl, v nakladatelství věří, že budou bavit i vás čtenáře. Tým Smartpress.cz se věnuje především vydávání originálních kuchařek českých autorů a knih s tematikou zdravého životního stylu (zdravé vaření, eko/bio, zahradničení). V nakladatelství dokázali, že i osvětové téma se může stát bestsellerem. Díky Hance Zemanové (Biokuchařky Hanky Zemanové) či Jaroslavu Svobodovi (Ekozahradní knihy) se o nakladatelství dozvěděly desítky tisíc čtenářů.

Doporučení k propagaci

Akční XML feed

XML FEED-AC-blog

Mějte na svém webu aktuální slevy a akční nabídky

Celá řada e-shopů dnes využívá akční nabídky a slevové kupóny. Sledovat jejich nabídku je velmi náročné a tak to affilové dělají jen u velkých e-shopů a s odlišnou pravidelností. Na akce se zaměřují zejména kupónové weby, ale obsahové weby z těchto pobídek mohou také profitovat.

Pravidelně aktualizovaný XML Feed Affiliate Clubu

Před nedávnem jsme spustili nový akční feed, který průběžně plníme akčními nabídkami a je aktualizovaný každých 12 minut. Díky tomuto feedu budete mít na svém webu stále aktuální akce a kupóny.

Akční feed máme k dispozici ve dvou formátech: