Patro.cz – nový affiliate program v naší síti!

patro

Patro.cz je nový affiliate program v naší síti. Propagovat můžete široký sortiment zboží. Provize u této kampaně je rozdělena do dvou kategorií, se ziskem až 3,8 % z konečné objednávky.

Patro.cz

Patro.cz má 140 tisíc pravidelně nakupujících zákazníků z České a Slovenské republiky a nabízí více než 400 tisíc produktů od elektroniky, domácích potřeb, kosmetiky až po knihy a hračky pro děti, s denně aktualizovanou nabídkou. Více informací také zjistíte v našem katalogu programů na stránce Patro.cz.

Proč propagovat právě Patro.cz?

  • 400 tisíc produktů
  • Vysoká provize z prodeje elektroniky
  • Zaručená kvalita výrobků již od roku 1998

Provize 3,8 % z objednávky za zboží z kategorie

Nový affiliate program Topgal.cz

Topgal.cz je nový affiliate program v naší síti. Propagovat můžete širokou nabídku batohů. Vaše odměna u této kampaně bude 7 % z konečné objednávky.

Topgal.cz

Topgal.cz je česká jednička mezi výrobci školních a studentských batohů. Obchod se díky vysoce kvalitním výrobkům s moderními trendy stal ShopRoku 2016 v kategorii Dětské zboží.

Všechno zboží je skladem, doprava zdarma, do dvou dnů je batoh u vás doma. Batohy nakoupíte i ve zvýhodněných setech s penálem, pytlíkem na přezůvky nebo pláštěnkou. Kromě školních a studentských batohů nabízí Topgal i batohy na notebook a stylové fashion batohy.

Proč propagovat právě Topgal.cz?

Jak zlepšit stávající činnosti a dosáhnout vyšším ziskům?

Sedíte nad výdělky získané ze svých affiliate webů a v hlavě vám lítají myšlenky, jak vydělat více pouze tím způsobem, že vylepšíte určitou věc, na kterou se již zaměřujete?
Žádná tvorba nového webu či škálování těch stávajících, prostě jen přijít na to, co dělám, jak to dělám a u které činnosti se zlepšení nejvíce vyplatí. Jak na to?

Nejlepší bude vše ukázat na příkladu. Ten bude sice fiktivní, ale každý si z něj pro sebe může vzít jen to nejlepší. U čtení se vžijte do své role, do tvoření svých affiliate webů a jistě dokážete přijít na ještě lepší nápady, které vám Zobrazit více

Zdroj: http://blog.affiliateclub.cz/jak-zlepsit-stavajici-cinnosti-a-dosahnout-vyssim-ziskum/

      

Výběr článků o affiliate marketingu za květen 2017

Připravili jsme pro vás zbrusu nový přehled zajímavých affiliate článků a novinek za měsíc květen 2017 z #czaffil. Co vám nemělo v tomto měsíci uniknout?

Zajímavé články a novinky z #czaffil:

Provizní novinka u Wayfarer.cz: Sáhněte si až na 15 % odměnu!

Masonkalhoty300x250

Wayfarer.cz, affiliate program v naší síti, pro vás připravil několik exkluzivních změn. Například místo běžných 10 %, můžete při překročení přivedeného obratu získat provizi až 15 %!

Jedná se o spolehlivý e-shop se stylovou dámskou a pánskou módou. Nakupující mohou v e-shopu objevit oblečení, módní doplňky, obuv či sluneční brýle za výhodné ceny. Výměnu i vrácení zboží mají zákazníci u Wayfarer.cz zcela zdarma. Propagovat můžete i slovenskou verzi e-shopu.

Více informací také zjistíte v našem katalogu programů na stránce Wayfarer.cz.

Nové rozdělení provizí u Wayfarer.cz dle obratu:

Nový slovenský affiliate program: Sanasport.sk

sana-banner

Sanasport.sk je nový slovenský affiliate program v naší síti. Propagovat můžete širokou nabídku sportovní obuvi a oblečení. Vaše odměna u této kampaně bude 4 % z konečné objednávky. Českou verzi tohoto programu můžete nalézt zde.

Sanasport.sk

Sanasport.sk je slovenský internetový obchod prodávající sportovní obuv, oblečení a doplňky. Tento obchod se zaměřuje především na běh, orientační běh, volejbal, florbal, házenou, tenis, badminton, crossfit a fitness.

Poradenským servisem a doporučením typologicky nejvhodnějších sportovních potřeb „na míru“ získá zákazník jistotu zdravého pohybu. Na e-shopu a v prozatím jedné prodejně na Slovensku jsou k dispozici vždy nejnovější kolekce značek Mizuno, Adidas, Asics, Reebok, Inov-8, ON, Vivobarefoot, Zobrazit více

Zdroj: http://blog.affiliateclub.cz/novy-slovensky-affiliate-program-sanasport-sk/

      

Výběr článků o affiliate marketingu za duben 2017

Připravili jsme pro vás zbrusu nový přehled zajímavých affiliate článků a novinek za měsíc duben 2017 z #czaffil. Co vám nemělo v tomto měsíci uniknout?

Zajímavé články a novinky z #czaffil: