Nové programy Mixit.cz a Mixit.sk v AffiliateClubu s provizí 4 %!

logo-c27df551eb6687f74d4a87449bf37703ad465daf382ad8b4025c9b3d6b8ff4e0

Mixit je nový affiliate program v naší síti. Program je dostupný v české i slovenské verzi. Provize za konečnou objednávku u obou programů je 4 %.

Mixit.cz a Mixit.sk

Mixit je originální e-shop, kde si zákazníci podle vlastní chuti mohou namíchat dokonalé müsli, kaši nebo směs křupavého ovoce, oříšků a čokolády.

Na českém a slovenském trhu získává spokojené zákazníky již od roku 2010. Zákazníci na Mixit oceňují čerstvost a prémiovost surovin, krásné designové tubusy, které se pravidelně obměňují a sezónní portfolio produktů, které je limitované pro určitou část v roce.

K propagaci jsou k dispozici XML feedy i bannery a provize z Zobrazit více

Zdroj: https://blog.affiliateclub.cz/nove-programy-mixit-cz-a-mixit-sk-v-affiliateclubu-s-provizi-4/

      

Výběr affiliate článků a novinek za září 2017

K začátku měsíce přinášíme tradiční výběr článků a novinek z #czaffil a #skaffil za měsíc září 2017. Co by vám nemělo za předcházející měsíc uniknout?

Zajímavé články a novinky z #czaffil, #skaffil a online marketingu:

Nový program Kabelecky.cz s provizí 6 %!

Kabelecky.cz je novým affiliate programem v AffiliateClubu. Obchod se specializuje na módní doplňky. Provize za konečnou objednávku je 6 %.

 

Kabelecky.cz

E-shop nabízí kvalitní a originální produkty od renomovaných světových značek jako jsou například Calvin Klein nebo Piere Cardin. Na některé značky mají Kabelecky.cz výhradní právo dovozu, proto jejich výrobky v jiném obchodu nenajdete.

I když sortiment je orientovaný hlavně na ženy, ze široké škály pánských tašek a aktovek si vyberou i muži. Příkladem je elegantní značka Hexagona, která vyrábí kvalitní a vysoce módní výrobky určené pro muže. Mezi produkty jsou tašky přes rameno nebo peněženky.

Další významnou kategorií e-shopu jsou pánské šály, kravaty Zobrazit více

Zdroj: https://blog.affiliateclub.cz/novy-program-kabelecky-cz-s-provizi-6/

      

Nový program Superjeans.cz v AffiliateClubu!

logo

Superjeans.cz je nový affiliate program v naší síti. Obchod se specializuje na volnočasovou módu světových značek. Provize za konečnou objednávku je 7 %.

Superjeans.cz

Superjeans.cz nabízí trendy oblečení od známých značek s.Oliver, Levi´s, Tom Tailor, Crocs, Wrangler, Mavi. E-shop se specializuje na dámské a pánské džíny, v nabídce ale nalezneme i bundy, halenky, košile a trička.

V širokém sortimentu zboží nechybí ani velký výběr doplňků – kabelky, tašky, peněženky, šátky, spodní prádlo a opasky od značek s.Oliver, Tom Tailor, Mustang, Bugatti, Levi´s. Veškeré zboží je dostupné skladem, takže rychlost a spolehlivost dodání je samozřejmostí.

Obchod Superjeans.cz získal díky spokojenosti zákazníků prestižní certifikát Ověřeno zákazníky Zobrazit více

Zdroj: https://blog.affiliateclub.cz/novy-program-superjeans-cz-v-affiliateclubu/

      

Program Trendybaby.cz nově v AffiliateClubu s provizí až 7,7 %!

tb800-trasparent-bg

Trendybaby.cz je nový affiliate program v naší síti. Propagovat můžete širokou výbavu pro narozené či nenarozené dítě. Program je k dispozici po schválení. Provize je rozdělena do dvou kategorií. Až 7,7 % z konečné objednávky.

Trendybaby.cz

Trendybaby.cz nabízí široký sortiment produktů pro kojence i praktické potřeby pro maminky, které navíc splňují ty nejpřísnější nároky na kvalitu a zdravotní bezpečnost a odpovídá všem českým i mezinárodním standardům.

K propagaci je k dispozici nejen velký výběr kočárků, autosedaček, hraček, kojeneckého oblečení, ale i dalších výrobků pro miminka.

Protože záleží na prostředí, v němž budou děti vyrůstat, najdete v obchodě pouze produkty splňující ta nejpřísnější kritéria kladená Zobrazit více

Zdroj: https://blog.affiliateclub.cz/program-trendybaby-cz-nove-v-affiliateclubu-s-provizi-az-77/

      

Nový program Spolehlivepneu.cz + soutěž pro affiliate partnery!

970x90_winter

Spolehlivepneu.cz je nový affiliate program v naší síti. Propagovat můžete širokou nabídku pneumatik za nejvýhodnější ceny na českém a slovenském trhu. Ke spuštění programu je navíc připravena soutěž o zvýšení provize. Základní odměna u této kampaně je 2 % z konečné objednávky.

Spolehlivepneu.cz

Spolehlivepneu.cz je internetový obchod na prodej pneumatik, alu kol nebo plechových disků za nejvýhodnější ceny na českém i slovenském trhu. Internetový obchod ručí “čerstvostí” prodávaných pneumatik, precizním skladováním i dodáním pneumatik a zákaznickým servisem.

E-shop byl založen v roce 2014 a za tuto krátkou dobu fungování si získal řadu spokojených příznivců a také prestižní certifikát Ověřeno zákazníky, který uděluje Heureka.cz.

Soutěžte Zobrazit více

Zdroj: https://blog.affiliateclub.cz/novy-program-spolehlivepneu-cz-soutez-pro-affiliate-partnery/

      

Dny Marianne 2017 v AffiliateClubu.cz

Dny Marianne

Tento víkend (15.–17. 9. 2017) proběhne již 17. ročník velmi úspěšné módní akce – Dny Marianne. Do akce se zapojily i naše programy a připravily Vám širokou nabídku slevových kuponů.

Přehled slevových kuponů ke dnům Marianne:

BoardStar.cz

  • Slevový kupon má při použití hodnotu 15 % je možné uplatnit na veškeré zboží.
  • Kód pro použití je MARIANNEBS2017
  • Platnost od 13.9.2017 do 20.9.2017

Topprosteradla.cz

  • Slevový kupon se slevou 100 Kč na cokoli, bez omezení výše nákupu.
  • Kód: MARIANNE
  • Platnost 15.9 – 17.9.2017

Oxalisdessous.cz

  • Sleva 25 % na objednávku. Platí na nezlevněné produkty.
  • Kód je MARIANNE25
  • Kód platí od pátku 15. 9. do neděle 17. 9

Kandoo.cz

Výběr affiliate článků a novinek za srpen 2017

K začátku měsíce zde opět máme další přehled affiliate článků a novinek z marketingu za měsíc srpen 2017 z #czaffil a #skaffil. Co by vám nemělo za předcházející měsíc uniknout?

 

Zajímavé články a novinky z #czaffil, #skaffil a online marketingu: