Nový program Superpotraviny-naturalis.cz s provizí 9 %!

E-shop Superpotraviny-naturalis.cz nabízí zákazníkům nejen superpotraviny, čokolády, čaje, unikátní funkční směsi, přírodní proteiny ale i speciální smoothies (vše v prvotřídní BIO kvalitě). Naturalis je česká značka a výrobce zdravé výživy čistě přírodního původu. Všechny produkty vyrábí na území ČR ze surovin vypěstovaných a dovezených z celého světa od prověřených pěstitelů (Peru, USA, Indie, Brazílie aj.). Receptury vyvíjeli interní inženýři, kteří mají mnohaleté zkušenosti a know-how s výrobou a vývojem zdravé stravy, která je stále populárnější a postupně nachází své místo i u zákazníků v ČR.

Spojením se značkou Naturalis získáte silného partnera, který skloubil vysoce kvalitní a zákaznicky vyhledávané produkty s Zobrazit více

Zdroj: https://blog.affiliateclub.cz/novy-program-superpotraviny-naturalis-cz-s-provizi-9/

      

Nový program Fajnzviratka.cz s provizí 2,8 %

E-shop Fajnzviratka.cz zákazníkům nabízí široký sortiment krmiv a chovatelských potřeb pro domácí zvířátka. Zákazníci zde mohou nakupovat sortiment pro psy, kočky, ryby, ptáky, hlodavce nebo další domácí mazlíčky. Živá zvířatka mohou zákazníci zakoupit nejen v Praze, ale i na dalších pobočkách po celé České Republice.
Výhodou obchodu je kvalifikovaný personál, který má bohaté zkušenosti v oboru a je tak zárukou komplexního servisu. Zákazníci e-shopu zároveň oceňují rychlost a spolehlivost dodání a v neposlední řadě přívětivé ceny.

Ptáte se které výrobky v programu propagovat?

TOP 5 nejprodávanějších výrobků jsme sestavili za Vás

 1. Ferplast Přepravka ATLAS
 2. Klec CASITA 100
 3. Antiparazitní obojek Beaphar
 4. Granule Brit Zobrazit více

  Zdroj: https://blog.affiliateclub.cz/novy-program-fajnzviratka-cz-s-provizi-28/

        

Propagujte Zdravykos.cz s provizí 2,8 %!

Zdravykos.cz nabízí zákazníkům prémiové dárkové koše s pečlivě vybranými produkty. Najdete zde originální koše jak pro zaměstnance, business partnery, klienty, tak pro přátelé, maminky, tatínky či děti. Výhodou jsou exkluzivní produkty, originální balení, široká nabídka a možnost individuálního složení. Vybrat si můžete z opravdu nepřeberného množství dárkových košů, které se hodí pro každou příležitost.

Ptáte se které výrobky v programu propagovat?

TOP 5 nejprodávanějších výrobků jsme sestavili za Vás

 1. Dárkový koš Francie Chevalier
 2. Dárkový koš VIP Česko
 3. Dárkový balíček Prestige
 4. Dárkový balíček Ginger
 5. Dárkový koš pro ženy DeLuxe

ZÁKLADNÍ INFORMACE K PROGRAMU

Nový program 1autodiely.sk a 1olej.sk s provizí 2,8 %

Nový program 1autodiely.sk a 1olej.sk nabízí nejširší sortiment dílů a olejů pro automobily a motorky na slovenském trhu. Zákazník zde najde motorové oleje, autodíly, autokosmetiku, autopříslušenství, nosiče na kola, autobaterie, autorohože nebo sudové balení olejů. Velkou výhodou je vyhledávání produktů prostřednictvím katalogu TecDoc, který zákazníkům velmi ulehčuje individuální vyhledávání autodílů. Doprava zdarma je nad 45 € v rámci Slovenské republiky.
Samozřejmostí jsou akční nabídky se slevami až 60 %, které si mohou zákazníci nechat pravidelně zasílat prostřednictvím e-mailu.

Ptáte se které výrobky v programu propagovat? Poptávka po autodílech je sice individuální, ale u motorových olejů a ostatních kapalin jsem pro vás Zobrazit více

Zdroj: https://blog.affiliateclub.cz/novy-program-1autodiely-sk-a-1olej-sk-s-provizi-28/

      

UPC.cz je novým partnerem AffiliateClubu

Společnost UPC, největší český poskytovatel placených televizních služeb a vysokorychlostního internetu, disponuje kabelovými sítěmi v dosahu 1,4 milionu domácností. Jeho služeb využívá přes 600 tisíc zákazníků. Je součástí společností skupiny Liberty Global – největšího světového kabelového operátora, který obsluhuje přes 27 miliónů klientů ve 14 zemích s 56 miliony objednaných služeb.

Výše provize podle jednotlivých služeb UPC

UPC Digitální televize (DTV – digitální TV)

Více než 150 televizních programů, z toho přes 75 vysílaných v HD kvalitě, posouvá UPC v oblasti služeb na první místo v České republice. Se službou Horizon GO navíc mohou zákazníci sledovat obsah na mobilech, a to živě i Zobrazit více

Zdroj: https://blog.affiliateclub.cz/upc-cz-je-novym-partnerem-affiliateclubu/

      

Nový program TOPSET.cz a TOPSTEP.cz s provizí 7 %!

Společnost TOPSET s.r.o. spouští nově v AffiliateClubu e-shopy Topset.cz a Topstep.cz. Topset.cz se zaměřuje na prodej okenních parapetů s největším výběrem profilů a největším skladovým sortimentem v Evropě.

Topstep.cz nabízí řešení pro každé schodiště. Ať už řešíte schodiště nové nebo renovaci stávajícího, v e-shopu si vyberete nejen schodišťový systém, ale také zábradlí, bočnice a jiné příslušenství, to vše ve vysoké kvalitě a špičkovém designu. Společnost TOPSET na trhu není žádným nováčkem, má za sebou 19 let zkušeností v oblasti postformovaných prvků a mnoho spokojených zákazníků. Díky tomu mohou zákazníkům nabídnout odborné proškolení o montáži nebo konzultace atypických řešení přímo na Zobrazit více

Zdroj: https://blog.affiliateclub.cz/novy-program-topset-cz-a-topstep-cz-s-provizi-7/

      

Nová struktura provizí galerie Patro.cz

Nákupní galerie Patro změnila strukturu svých provizí. Jejich šíře se nyní pohybuje od 0 % až po 7 %. Pro naše partnery může být propagace některých kategorií velmi zajímavá, jiné kategorie jsou nyní naopak znevýhodněné. Proto považujeme za důležité vás o změnách informovat.

Provize nákupní galerie Patro jsou rozdělené do pěti úrovní. Každá úroveň zahrnuje pestrý okruh produktů. Kompletní přehled provizí za jednotlivé produkty najdete níže v dokumentu ke stažení.

Program Bexpert.cz nabízí nápoje a potraviny s provizí 4,2 %!

Nový program Bexpert.cz nabízí široký sortiment alkoholických, nealkoholických nápojů, potravin i potřeb pro bary a kavárny.

Výhodou pro zákazníky je možnost vyzvednout si zboží na více než 200 výdejních místech, rychlá expedice a kvalitní zabalení křehkého zboží. Samozřejmostí jsou akční nabídky se slevami až 60 %, které si mohou zákazníci nechat pravidelně zasílat e-mailem.

Ptáte se které výrobky v programu propagovat?

TOP 5 nejprodávanějších výrobků jsme sestavili za Vás

 1. GUINNESS BEER STOUT DRAUGHT PLECH
 2. JIM BEAM A COLA
 3. KOSKENKORVA PEACH
 4. BIO SLIM PASTA SPAGHETTI
 5. BOŽKOV REPUBLICA RUM

ZÁKLADNÍ INFORMACE K PROGRAMU