Výběr článků o affiliate a online marketingu za červenec 2017

Opět jsme pro Vás připravili k začátku měsíce zbrusu nový přehled affiliate článků a novinek za měsíc červenec 2017 z #czaffil. Co by vám nemělo v letních dnech uniknout?

Zajímavé články a novinky z #czaffil a online marketingu:

Chybí vám nějaký zajímavý článek? Dejte nám vědět na info()affiliateclub.cz.

Zobrazit více

Zdroj: http://blog.affiliateclub.cz/vyber-clanku-o-affiliate-a-online-marketingu-za-cervenec-2017/

      

DIGI TV – nový affiliate program s provizí 700 Kč za konečnou objednávku!

digi_banner_isport_LL_300x300

DIGI TV je nový affiliate program v naší síti. Propagovat můžete širokou nabídku satelitních televizních balíčků nebo TV přes internet. Vaše odměna u této kampaně bude 700 Kč za konečnou objednávku.

DIGI TV

Společnost DIGI CZ je televizním operátorem a provozovatelem DIGI TV – televizního vysílání přes satelit a internet s více než desetiletou historií na českém trhu.

Nabídka satelitní DIGI TV i televize přes internet DIGI2GO obsahuje samostatné balíčky START, ZÁKLADNÍ a SPORT PLUS, dále pak doplňkové balíčky EXTRA, SPORT, HBO a CINEMAX. Celkovou programovou nabídku pak obsahuje balíček MAXI.

DIGI TV patří k cenově nejvýhodnějším televizím na českém trhu. Balíček START nabízí Zobrazit více

Zdroj: http://blog.affiliateclub.cz/digi-tv-novy-affiliate-program-s-provizi-700-kc-za-konecnou-objednavku/

      

Výběr článků o affiliate marketingu za červen 2017

Připravili jsme pro vás zbrusu nový přehled zajímavých affiliate článků a novinek za měsíc červen 2017 z #czaffil. Co vám nemělo v tomto měsíci uniknout?

Zajímavé články a novinky z #czaffil:

      

Nový affiliate program Back-pack.cz s provizí 14 %!

Banner 300x250

Back-pack.cz je nový affiliate program v naší síti. Propagovat můžete širokou nabídku batohů do volné přírody, na kolo ale i do města. Vaše odměna u této kampaně bude 14 % z konečné objednávky.

Back-pack.cz

Back-pack.cz je český e-shop specializující se na výrobu batohů. Na Back-pack.cz najdete kousky, které můžete vzít na kolo, na lyže, do města, do přírody, ale i modely, se kterými se neztratíte v jakékoliv situaci a zeměpisné šířce.

Batoh. Milují ho všichni, kteří chtějí mít volné ruce na objevování tohoto světa. Pro někoho je záležitostí stylu, pro jiného funkčnosti. Internetový obchod myslí na oba dva případy!

Důkazem je i fakt, že Zobrazit více

Zdroj: http://blog.affiliateclub.cz/novy-affiliate-program-back-pack-cz-s-provizi-14/

      

Cestovní kancelář FIRO-tour novým programem v AffiliateClubu!

00000_banner_letecke_vikendy_300x600

FIRO-tour je nový affiliate program v naší síti. Propagovat můžete kompletní nabídku dovolených a zájezdů. Vaše odměna u této kampaně bude 3 % z konečné objednávky.

FIRO-tour

FIRO-tour patří již tradičně mezi největší cestovní kanceláře na českém trhu. Působí zde od roku 1990 a neustále sleduje trendy vývoje cestování. Rovněž otvírá českému trhu také nové, dříve nedostupné destinace. FIRO-tour je v mnoha zahraničních destinacích dominantním zástupcem českého trhu. Je to zejména díky objemu nakupovaných služeb a také množství odbavovaných klientů, kterých je až 100.000 ročně.

Největší zastoupení v nabídce cestovní kanceláře FIRO-tour v posledních letech tvoří letecké pobytové zájezdy pro letní dovolenou. Z Zobrazit více

Zdroj: http://blog.affiliateclub.cz/cestovni-kancelar-firo-tour-novym-programem-v-affiliateclubu/

      

Patro.cz – nový affiliate program v naší síti!

patro

Patro.cz je nový affiliate program v naší síti. Propagovat můžete široký sortiment zboží. Provize u této kampaně je rozdělena do dvou kategorií, se ziskem až 3,8 % z konečné objednávky.

Patro.cz

Patro.cz má 140 tisíc pravidelně nakupujících zákazníků z České a Slovenské republiky a nabízí více než 400 tisíc produktů od elektroniky, domácích potřeb, kosmetiky až po knihy a hračky pro děti, s denně aktualizovanou nabídkou. Více informací také zjistíte v našem katalogu programů na stránce Patro.cz.

Proč propagovat právě Patro.cz?

  • 400 tisíc produktů
  • Vysoká provize z prodeje elektroniky
  • Zaručená kvalita výrobků již od roku 1998

Provize 3,8 % z objednávky za zboží z kategorie

Nový affiliate program Topgal.cz

Topgal.cz je nový affiliate program v naší síti. Propagovat můžete širokou nabídku batohů. Vaše odměna u této kampaně bude 7 % z konečné objednávky.

Topgal.cz

Topgal.cz je česká jednička mezi výrobci školních a studentských batohů. Obchod se díky vysoce kvalitním výrobkům s moderními trendy stal ShopRoku 2016 v kategorii Dětské zboží.

Všechno zboží je skladem, doprava zdarma, do dvou dnů je batoh u vás doma. Batohy nakoupíte i ve zvýhodněných setech s penálem, pytlíkem na přezůvky nebo pláštěnkou. Kromě školních a studentských batohů nabízí Topgal i batohy na notebook a stylové fashion batohy.

Proč propagovat právě Topgal.cz?