Program Jeans-store.cz s provizí až 7 %

Jeans-store.cz je nový affiliate program v naší síti. Propagovat můžete širokou nabídku kvalitního oblečení od značky Pepe Jeans. Provize pro partnery AffiliateClubu je 7 % za prodej nezlevněného zboží a 3,5 % za zlevněné.

Jeans-store.cz

Internetový obchod Jeans-store.cz se specializuje na prodej značky PEPE JEANS již od roku 2011. Nabízí kompletní sortiment této značky pro dospělé i děti a to od spodního prádla přes boty, džíny, bundy, trička až po sluneční brýle či dekorační předměty do domácnosti. Zboží je možné si jednoduše a rychle zarezervovat a vyzkoušet přímo na prodejně Pepe Jeans London Arkády Pankrác nebo Centrum Chodov.

Proč propagovat právě Jeans-store.cz?

KlenotyAurum.cz: Program předního prodejce značkových šperků a hodinek

2107-klenotyaurum-cz

KlenotyAurum.cz je nový affiliate program v naší síti. Propagovat můžete širokou nabídku značkových hodinek a šperků. Provize u této kampaně je 7 % z konečné objednávky.

KlenotyAurum.cz

Klenoty Aurum s.r.o. působí na tuzemském trhu již 60 let, jedná se o stabilní společnost se zázemím 45 kamenných prodejen v České republice a 20 na Slovensku. Internetový obchod garantuje nejvyšší kvalitu značkových šperků a značkových hodinek. V sortimentu programu KlenotyAurum.cz jsou k nalezení prvotřídní světové značky hodinek jako jsou Diesel, Coco88, Adidas, Swarovski a mnoho dalších.

E-shop připravuje pravidelné slevové akce s výraznými slevami na nemalou část sortimentu.
Akce naleznete zde.

Proč propagovat právě KlenotyAurum.cz?

Nový program Zarro.cz s provizí 3 %!

Nový program ZARRO.cz vám představuje velký výběr skutečně kvalitního a někdy dost vzácného zboží od předních světových výrobců: Ellehammer, Heys, Mia Toro, Reisenthel, SUITSUIT, Thule, Titan, Travelite a dalších. Program nabízí provizi 3 %.

Zarro.cz

Hlavním pilířem široké nabídky specializovaného internetového obchodu ZARRO.cz jsou cestovní zavazadla, cestovní a sportovní tašky, městské, studentské, cyklistické a turistické batohy. A to vše od předních světových výrobců.

Ochranu vašich elektronických pomocníků na cestách před pádem či nepříznivým počasím zajistí brašny na notebooky, fotoaparáty a videokamery.

ZARRO.cz spolupracuje s autorizovanými dovozci, a autentičnost prodávaného značkového zboží je zaručena. Rychlé doručení je zajištěno používáním moderní služby a technologie jednoho z Zobrazit více

Zdroj: https://blog.affiliateclub.cz/novy-program-zarro-cz-s-provizi-3/

      

Nový program Kupzarovky.cz v AffiliateClubu!

2128-kupzarovky-cz

Kupzarovky.cz je nový affiliate program v naší síti. Propagovat můžete veškeré typy světelných zdrojů. Provize u této kampaně je 1,4 % z konečné objednávky.

Kupzarovky.cz

Kupzarovky.cz je obchod s veškerými typy světelných zdrojů od klasických žárovek, přes úsporné žárovky, zářivky, LED svítidla a LED žárovky, výbojky až po interiérová designová svítidla. Kromě osvětlovací techniky dodává baterie, instalační materiál, kabeláže a další elektroprvky.

E-shop navíc nabízí kompletní montáže odborným personálem a zpracujeme vám kompletní projekt včetně dodávky osvětlení za velkoobchodní ceny.

Proč propagovat právě Kupzarovky.cz?

  • Osobní odběr zdarma v prodejnách v Praze a Brně.
  • Kompletní montáže odborným personálem
  • Certifikát Ověřeno zákazníky na portálu Heureka.cz

Základní informace k programu

Nový program Peripetie.cz v AffiliateClubu se slušnou provizí 8 %!

Peripetie.cz

Nový program Peripetie.cz je největším prodejcem zboží značky Santoro London v České Republice. Program nabízí provizi 8 %.

Peripetie

Peripetie.cz je největším prodejcem zboží značky Santoro London v České Republice. Značka Santoro London vznikla v roce 1984 díky houževnaté a tvořivé spolupráci Meery a Lucia Santorových. Již první kolekce tohoto tvůrčího páru vyvolala zájem u představitelů filmové společnosti 20th Century Fox, kteří navštívili jejich malé studio. Výsledkem této návštěvy byla spolupráce, díky níž se podařilo značce Santoro získat licenci k vytvoření kolekce s tehdy největšími hvězdami Hollywoodu.

Produkty značky Santoro London svým adresátům přinášejí radost dodnes a už se jich prodalo přes 15 Zobrazit více

Zdroj: https://blog.affiliateclub.cz/novy-program-peripetie-cz-v-affiliateclubu-se-slusnou-provizi-8/

      

Black Friday v AffiliateClubu!

Black Friday

Black Friday je celosvětovým dnem obrovských slev a výprodejů, který letos připadá
na pátek 24. listopadu. Tento den je obecně považován za začátek předvánoční nákupní horečky.
K této příležitosti inzerenti připravili affiliate partnerům lukrativní slevové kupony a akce.

Přehled všech zapojených programů, naleznete zde:

I-living.cz a I-living.sk
Inzerent I-living připravil až 73% slevy, navíc s dopravou zdarma na 1 000 Kč.
Bez kódu.
Platnost od 23.11 do 27.11.

Kabelecky.cz
Sleva na vybrané zboží z nabídky.
Bez kódu.
Akce trvá od 24.11. 0:01 do 24:00 hodin.

KlenotyAurum.cz
Nový inzerent v AffiliateClubu se také zapojil do Black Friday ve formě 20% slev na všechno!
Bez kódu.
Akce trvá od 23.11.2017 do 26.11.2017

Sanasport.cz a Sanasport.sk
Inzerent Sanasport poskytl Zobrazit více

Zdroj: https://blog.affiliateclub.cz/black-friday-v-affiliateclubu/

      

Nový program Lypo.cz nabízí provizi 5 % a slevové kupony!

796

Lypo.cz je nový affiliate program v naší síti. Propagovat můžete široký sortiment zboží. Provize u této kampaně je 5 % z konečné objednávky.

Lypo.cz

Lypo.cz je multisortimentní obchod, lze zde najít vše, co zákazník potřebuje. Od sportovního oblečení a sportovních potřeb, přes obuv a výbavu do domácnosti až po produkty z kategorie péče o dítě, to vše na jednom místě, za přijatelné ceny a v 100 % kvalitě.

V roce 2014 byl obchod Lypo.cz oceněn za kvalitní spolupráci a péči o zákazníky firmou Campingaz certifikátem autorizovaného prodejce. E-shop provozuje stejný inzerent jako Patro.cz – NWT a.s.

K propagaci programu je navíc možné využít Zobrazit více

Zdroj: https://blog.affiliateclub.cz/novy-program-lypo-cz-nabizi-provizi-5-a-slevove-kupony/

      

Říjnový výběr článků a novinek z affiliate marketingu

Přináším další přehled affiliate článků a novinek z marketingu za měsíc říjen 2017 z #czaffil a #skaffil. Co by vám nemělo za předcházející měsíc uniknout?

 

Zajímavé články a novinky z #czaffil, #skaffil a online marketingu:

Zdroj: https://blog.affiliateclub.cz/rijnovy-vyber-clanku-a-novinek-z-affiliate-marketingu/